Eventy firmowe Kraków

– 5 sposobów na nieszablonową rozrywkę i integrację

escape city

Eventy firmowe Kraków

Chcę Ci dziś podrzucić parę pomysłów na eventy firmowe Kraków, czyli świetną integrację, czy to w ramach małego zespołu, czy z Rodziną lub Przyjaciółmi – oto one:

1. Przygoda w klimatycznym escape roomie – bez względu na pogodę, w naszych klimatyzowanych pokojach zagadek, zawsze czeka na Ciebie wciągająca rozrywka i mnóstwo świetnej zabawy! Aktualne scenariusze pokoi, w których możesz się zintegrować znajdziesz na: www.gamescape.pl

  • Czy wiesz, że możesz też urządzić u nas małe spotkanie firmowe? Nasza Game Café dysponuje nie tylko pyszną kawą, ale również salą z rzutnikiem i flipchartem! Chcesz też catering? Nie ma sprawy!
  • Uwaga: świetny pomysł na eventy firmowe Kraków! Możesz wykorzystać nasze escape roomy np. do prezentacji swojego nowego produktu! Dla Ciebie wpleciemy go w zagadki w pokoju ? Zrobiliśmy już taki projekt dla Samsunga, który wprowadzał na rynek nowy model smartfona i w tak ciekawy sposób zaprezentował jego funkcje.
organizacja imprez firmowych

2. Mobilny Escape Room, czyli dostarczymy Ci świetną przygodę prosto do biura, czy hotelu! Zamień dostępną przestrzeń w klimatyczne pomieszczenie pełne sekretów i tajemnic! Dowiedz się więcej o mobilnym pokoju zagadek.

3. Escape roomowa gra obiektowa, czyli po co się ograniczać ? Możemy przemienić cały budynek w jedną wielką escape roomową przygodę!

  • Uwaga: świetny pomysł! Zrobiliśmy taką realizację dla Radisson Blu Hotel – naszym zadaniem było zaprezentowanie mocnych stron hotelu kluczowym klientom i wiesz, co? Udało się ? Klienci przy okazji gry mogli pozwiedzać apartamenty, restaurację, lobby, siłownię, etc. Nie poprzestaliśmy na tym – przemieniliśmy także Filharmonię Krakowską we wciągającą przygodę escape roomową z muzyką w tle. Wszystko po to, aby przyciągnąć więcej osób do tej wspaniałej instytucji kultury. Nie chwaląc się – zainteresowanie odbiorców przerosło oczekiwania Działu PR i władz Filharmonii. Oj, było o tym głośno! No cóż, jak już coś robimy, to z pompą! ?
Eventy firmowe Kraków

Eventy firmowe Kraków

4. A może masz ochotę na wciągającą grę miejską EscapeCity? Odkryj tajemnice Krakowa, rusz śladem zaginionego agenta, pomóż zamknąć magiczne portale i wiele więcej! W EscapeCity nie ogranicza Cię żadna przestrzeń! A dzięki interaktywnej mapie GPS z zagadkami na ekranie iPada, na pewno nie zabłądzisz. Możesz wybrać się ze swoim Zespołem albo z całą Rodziną i nawet wziąć ze sobą psa! ?

  • Uwaga: świetny pomysł na eventy firmowe Kraków, nawet jeśli jest Was dużo liczebność grupy to nie problem – zostaw to naszym ekspertkom od rozrywki! Przygotowywały już takie gry nawet dla 220 osób, bawiących się jednocześnie.
  • Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie taką imprezę również w innym mieście? Ostatnio świetnie się bawiliśmy z firmą szkoleniową w Sandomierzu.
  • Gra na statku? Zabawa połączona z cateringiem, albo uroczystym obiadem? To też u nas znajdziesz! Zobacz nasze case study z imprezy dla Shell – escape room podcas rejsu statkiem po Wiśle. Potrzebujesz czegoś niezwykłego? Daj znać, nasza wyobraźnia nie zna granic ?
Eventy firmowe Kraków

Eventy firmowe Kraków

5. Escape room online, czyli świetna zabawa bez wychodzenia z domu – nawet jeśli musisz zostać w domu, pamiętaj, Twój umysł nie jest niczym ograniczony! Dostarczymy Ci escape roomową rozrywkę prosto do domu za sprawą magii Internetu.

  • Uwaga: świetny pomysł, np. gdy Wasz Zespół jest rozproszony na różne miasta, państwa albo nawet kontynenty ? Świetnie się sprawdza także, gdy macie mało czasu na integrację, albo chcecie się bawić nie wychodząc z biura, czy domu. Zobacz jakie wciągające integracje online już przeprowadziliśmy m. in. dla Nivea!
  • Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie New Hires Game? Gra – grywalizacja – gamifikacja to to, czego potrzeba, by tworzyć pozytywną kulturę firmy i zatrzymywać super ludzi, z którymi pracujesz. Ta z kolei ma ogromny wpływ na odbiór marki pracodawcy (employer brand). Zatem może by tak zaskoczyć nowego pracownika i zamiast posadzić go na szkoleniach, zaprosić go do udziału w New Hires Game? Wiesz, jaki będzie skutek uboczny? Wszystkiego się nauczy, nawet nie wiedząc kiedy ? i będzie o firmie opowiadać i opowiadać ?

W imieniu swoim i zespołu dziękujemy Gamescape za świetną zabawę.

Oczywiście Mikołaj uratowany, więc spodziewamy się cudownych świąt i mnóstwa prezentów 🙂

Na Państwa ofertę zdecydowaliśmy się z uwagi na brak możliwości spotkania w „realu”. Tego typu aktywności ‘on line” pozwalają na integrację i dobrą zabawę z przymrużeniem oka 🙂

Paulina Wolna

Head of Buying Center POZNAN & EU Key Account Indirects NIVEA, Nivea

Eventy firmowe Kraków

A co środę możesz korzystać ze swojego bezpłatnego karnetu na siłownię umysłową, rozwiązując zagadki przysyłane na maila, a następnie zgarniając chwałę w czwartkowym konkursie na Facebooku.

Eventy firmowe Kraków i nie tylko – czy jest coś jeszcze, co moglibyśmy dla Ciebie przygotować?

Daj nam po prostu znać!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?