IMPREZA INTEGRACYJNA NA ZAMÓWIENIE

Sandomierz – 2019

Impreza integracyjna na zamówienie odbyła się w najbardziej kryminalnym mieście polski, a mianowicie… w sandomierzu.

Godnym uwagi jest fakt, że firma bawiąca się w tę grę miejską, wcale nie pochodziła z grodu o. Mateusza. A oto kilka danych:

ilość graczy

W każdej drużynie było 6-8 uczestników, nie licząc tajnych agentów na mieście… W związku z tym, łatwo było się zintegrować.

czas trwania

Na ukończenie całej misji było 120 minut. Co oznacza, że każda minuta była na wagę złota 🙂

różnorodne zagadki

Zagadki były różnorodne. Przede wszystkim liczyła się współpraca, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz dobra zabawa.

nowoczesna technologia

W przeciwieństwie do starych i klimatycznych murów starego miasta, każda jednostka posiadała sprzęt na miarę tajnego agenta z MI6…

Niewątpliwie, impreza integracyjna na zamówienie w Sandomierzu była dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem, jak również ogromną dawką twórczości i kreatywności. Dlatego też, z ogromną przyjemnością podjęliśmy się tego zadania, a miasto o. Mateusza okazało się idealnym miejscem na przeprowadzeniem gry miejskiej o tematyce szpiegowskiej.

Poza tym, stare kamienice, urokliwe zaułki, piękne krajobrazy z punktów widokowych nadały całej zabawie odpowiedniego klimatu. Co więcej, gracze, przechadzając się po starym mieście Sandomierza, mogli nie tylko zobaczyć to piękne miasto, ale również w niekonwencjonalny sposób poznać się bliżej i tym samym, zintegrować.

A ponadto, nie zabrakło postoi na małe co nieco, (również procentowe w klimatycznych knajpach Starówki), aby wzmocnić tajnych agentów. A jak wiadomo, z pustym brzuchem nikt nie będzie ratować świata! 😉

W związku z tym,  jeśli również szukasz pomysłu na ciekawą integrację dla swojej firmy sprawdź nasze success story. Chcesz pokazać swoje miasto z innej perspektywy? Lub zaprosić znajomych na niekonwencjonalne zwiedzanie ciekawego obiektu? Zaproś nas do siebie 🙂 A pokażemy na co nas stać.

Impreza integracyjna na zamówienie? Szukasz ciekawego pomysłu na integrację w firmie? Nasza gra integracyjna na zamówienie jest dla Ciebie.

inne projekty? Jasna sprawa!

gra integracyjna na zamówienie – Zobacz nasze inne gry:

Zwiedzanie miasta naszym sposobem.

Dlaczego warto?

Inny wymiar zwiedzania
Ruch na świeżym powietrzu
Rywalizacja? W cenie!
Rusz głową i baw się dobrze

Jesteś z Krakowa?

Organizujemy również gry po naszym pięknym mieście. Możesz przyjść indywidualnie, z rodziną lub znajomymi 🙂

Gra integracyjna na zamówienie? Kawaleski? Panieński? Urodziny?

zgłoś się do nas!