Dla Szkół

Chcecie poznać Kraków? To wspaniale 🙂

Połączcie zwiedzanie ze świetną zabawą!
Łamigłówki na wolnym powietrzu?
3 x TAK!

Nauka i zabawa? Wiadomo, duet mistrzów.

Nauczcie się Krakowa spędzając czas aktywnie i z humorem.

Zabawa dla Małych Bohaterów

Nasze gry miejskie to zabawa dla każdego, kto ukończył 10 rok życia. Masz młodszą grupę? Napisz do nas, chętnie zaproponujemy indywidualny program, dopasowany do Waszych potrzeb! Dla nas nie ma limitu wiekowego. No prawie ????

Nie tylko na szkolnej wycieczce

Mamy doświadczenie we współpracy nie tylko ze szkołami – nasze gry treasure hunting zapewniają dzieciom rewelacyjną zabawę również podczas eventów, a nawet podczas prywatnych wesel. Dzieciaki ją uwielbiają! 😉

Specjalne programy dla dzieci

W Escape City zawsze pamiętamy o najmłodszych, dlatego mamy dla nich dostosowane specjalne trasy i programy, które bawią i uczą. Wiemy, że macie inne potrzeby, dlatego nie proponujemy Wam tego samego, co dorosłym. Wiadomo!

Nasi bohaterowie robią wrażenie

W naszych grach miejskich wykorzystujemy iPady, których możliwości zdumiewają nawet kochających elektronikę nastolatków. Zwykłe przedmioty oglądane przez iPad przemawiają ludzkim głosem, a wirtualni mentorzy odpowiednio zapytani, podpowiedzą właściwe rozwiązania. Doskonale wiemy, że rozszerzona rzeczywistość robi wrażenie. Na dużych i małych!
Jesteś nauczycielem? Wydrukuj ofertę dla szkół i przedstaw osobie decyzyjnej. Jesteśmy pewni, że nasze argumenty przekonają każdego 😉

Portfolio? Jasna sprawa!

ZOBACZ, JAK DZIECIAKI RATUJĄ ŚWIAT I OKOLICE ????

Zwiedzanie Krakowa naszym sposobem.

Dlaczego warto?

Inny wymiar zwiedzania
Przewodnik + grupa młodzieży? Wiemy, że często nie jest to satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie. Nasz sposób to połączenie emocjonującej gry pełnej zagadek ze zwiedzaniem miasta. Aspekt edukacyjny jest dla nas bardzo ważny i mimo całej otoczki, stawiamy na niego duży nacisk – dlatego o atrakcjach ciekawie opowiadają nasze iPady.
Ruch na świeżym powietrzu
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu dziecka. Szczególnie w dzisiejszych, komputerowych czasach! A jeśli już mowa o komputerach – w czasie naszych gier dzieci mogą poczuć się jak w grze komputerowej, a mimo to spędzić czas aktywnie i na dworze (lub na polu ;)). I to jest to!
Rywalizacja? W cenie!
Gra zespołowa i dobrze rozumiana rywalizacja to lekcja, której bardzo potrzebujemy w życiu. W Escape City podzielimy Was na drużyny i pozwolimy Wam się zmierzyć. Najlepsi dostaną odznaki za zwycięstwo – choć musimy zdradzić, że u nas wygrywają wszyscy 🙂
Rusz głową i baw się dobrze
Gra jest pełna zagadek i łamigłówek, oczywiście dopasowanych do Waszych możliwości. żeby ukończyć misję, trzeba rozwiązać parę ciekawych zagadek i chwilę pomyśleć. W miejskich parkach i przy ulicach ukryte są skrzynie i kłódki, które trzeba znaleźć i odkryć. Na trasie mogą pojawić się prawdziwi aktorzy, którzy zmieniają przebieg misji! Trening logicznego myślenia dla młodych ludzi? Nie musimy Wam chyba mówić, jakie to ważne! 🙂
Jesteś z Krakowa? To żaden problem!
W naszych grach uczestniczą grupy zorganizowane zarówno z innych miast (i krajów!), jak i z samego Krakowa. Mamy kilka tras do wyboru, więc możecie wybrać taką, która wydaje Wam się najmniej znana i/lub najbardziej interesująca. Gotowi?

Jesteś rodzicem?

Chcesz zorganizować grę dla swoich dzieci z okazji urodzin lub na ważnym wydarzeniu, np. weselu? Jasna sprawa! Napisz do nas ; )

Zobacz trasy przeznaczone dla najmłodszych

Wybierz ulubioną lub zamów indywidualne rozwiązanie!