O nas

Wszystko zaczęło się od przyjaźni. A potem? Potem było tylko lepiej.

Poznały się na studiach. Wszystkie trzy łączyło coś znacznie więcej, niż damska torebka. Każda z nich uwielbiała dobrą zabawę w gronie przyjaciół, od clubbingu i nocy filmowych, na planszówkach wcale nie kończąc. Organizowały życie studenckie, ale i urodziny swoich znajomych. Z nimi nigdy nie trzeba było dwa razy i nie było po łebkach, za to zawsze z bąbelkami. I kiedy już myślały, że o zabawie wiedzą wszystko…poznały escape rooms. Przepadły. I dopiero wtedy, kiedy poznały wszystkie w Krakowie, zrozumiały, że to za mało. Że mają ochotę na więcej. Lepiej. Dłużej. I fajniej. Tak właśnie powstała sieć escape rooms pod ich sztandarem. Teraz? Znów poszły dalej. Na miasto! Po escape room przyszła pora na escape city. I bawią się dalej!

Poznajcie nasze Aniołki

Charliego? A może Krakowa? 😉

Patrycja

W firmie: Skipper

Ulubiona postać filmowa: Hulk Pierwszy strateg, Pani Wizjoner, muzyczna dusza, dla której wymyślanie zagadek i gier jest tym samym, czym są szpilki dla Carrie Bradshaw – dla innych może i pod górkę, ale dla niej jak druga skóra. W zespole jest Skiperem: nie spocznie, aż nie wymyśli – nowego rozwiązania tam, gdzie nie słychać fanfar, gdzie bez dokładki ani rusz, gdzie potrzeba superbohatera. Bez niej, jak bez WiFi. Po prostu się nie da

Po godzinach? Słabość do hiszpańskojęzycznych. If you know what I mean!

Magda

W firmie: Kowalski

Ulubiona postać filmowa: Jack Sparrow Tworzy internety, szyje grafiki, a nawet majsterkuje – lubi gdy coś powstaje z niczego, gdy dłonie rwą się do klawiatury – czyli Artystka przez duże A. Pani od Scenografii i naszej strony www. Wciąż powtarza za Królem Julianem, że prędko trzeba, zanim wyjdzie na jaw, że sensu brak – ona zdecydowanie nie jest z tych, co oglądają się za siebie. Co to, to nie! Wciąż wdraża i testuje, planuje i maluje. Prywatnie? Ma romans z Danem Brownem. I rysuje, że u la la!

Ela

W firmie: Szeregowy

Ulubiona postać filmowa: MacGyver Człowiek-relacja. Uwielbia ludzi, a ludzie uwielbiają ją – to zależność, która w firmie jest eksplorowana na potęgę. Optymistka, wulkan energii, wrodzony słuchacz? Za to kochają ją tłumy. Zawsze zwietrzy możliwości, ma szósty zmysł i psi nos na okazje. Jak pracuje, to nie przeszkadzać – można jedynie włączyć jakiś bit. Uwielbia. I chętnie w rytm machnie nóżką. Zakulisowo? Jeździ na skuterze, że nie pogadasz. More? Miłość do gór, lasów i natury sprawia, że można pomylić ją z driadą. Czasami.

Inteligentana zabawa?

Escape rooms, a może EscapeCity? Zróbmy to razem!