Case Study

Event firmowy w siedzibie Firmy Akamai  

Kraków 2018

Case Study: Event firmowy w siedzibie
Klient: Akamai Technologies Poland
Liczba uczestników: >60
Czas realizacji: 1,5 miesiąca
Czas rozgrywki: 2 h
Język: polski

Witamy ponownie! 🙂

Za nami kolejna gra i kolejne case study! Wiemy, że nie mogliście się doczekać. ?

O kogo chodzi tym razem?

NASZ Klient:

Akamai Technologies Poland – firmę, która ma ponad 240 tysięcy serwerów na świecie, założyciele zrewolucjonizowali „dostarczanie treści (Content Delivery)” przez sieć Internet. Brzmi poważnie i WOW, prawda? I gra też miała wywołać efekt WOW, ponieważ uczestnicy wcielili się w rolę tajnych agentów! A nie był to byle kto, bo aż 60 uczniów z krakowskiego liceum oraz nauczyciele! Chodziło o to, aby przybliżyć młodym dorosłym kulisy działania takiej korporacji oraz uczcić pamięć jej założycieli – piękny projekt play: IT.

Event Firmowy w Siedzibie – Przebieg:

Gra rozpoczęła się 13 października 2018 w siedzibie Akamai Technologies Poland przy ulicy Opolskiej, która to na blisko dwie godziny przeistoczyła się w Centrum Operacyjne dla tajniaków! I to pełną gębą, ponieważ pracownicy firmy osobiście zaangażowali się w przebieg gry i zamienili się w Starszych Agentów! To się nazywa wkład własny i wolontariat pracowniczy i empoyee branding! ?

Realizacja:

Jak już zapewne wiecie, standardem jest u nas przełamywanie schematów i indywidualne podejście do klienta.

Tak było i tym razem!

Zagadki nawiązywały bowiem do faktów dotyczących firmy Akamai Technologies. Uczestnicy musieli znać odpowiedzi na takie pytania, jak: imię i nazwisko założyciela, rok powstania oraz nazwa budynku, w którym mieści się siedziba firmy. Sami przyznajcie – takie rzeczy warto wiedzieć!

Gra zwieńczona została przepysznym poczęstunkiem w Domku Białoprądnickim – kto choć raz nie był świadkiem na tamtejszym ślubie, niechaj szybko wyprawi w nim swój!

Event firmowy w siedzibie i od kuchni:

Powoli zmierzamy ku końcowi, ale przecież czymże byłoby case study bez opisu tego, jak to wszystko wyglądało od środka? ?

Było ciekawie – nasze agentki z Escapecity uprzednio przeszły się po firmie, szukając najlepszych lokalizacji dla poszczególnych zadań.

Ważne było, aby jednocześnie zaangażować pracowników, ale też nie przeszkadzać w ich niesamowicie odpowiedzialnych obowiązkach!

Co do samego angażowania – trzeba było wyłowić kilku Starszych Agentów, a nie było to łatwe, ponieważ znalazło się ich całe mnóstwo!

Ostatecznie jednak udało się! Do tego stworzyliśmy oraz obdarowaliśmy uczestników dedykowanymi materiałami, które pozwalały graczom lepiej się odnaleźć.

? Sami widzicie – trochę się napracowaliśmy.

PODSUMOWANIE:

  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%
Referencje:

Event firmowy w siedzibie

Uczestnicy i organizatorzy, jak zwykle, pozostawieni zostali z pozytywnymi odczuciami, emocjami  i niezapomnianymi wspomnieniami. 😀

A my czekamy na więcej takich zleceń!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Mail: ela@gamescape.pl

Nowoczesny escape room z nową technologią

Escape room z nową technologią? Sprawdź jak wygląda połączenie sztuki z escape room z nową technologią. Protokół C.H.I.M.E.R.A w Krakowie

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych w Krakowie i okolicach? Sprawdź jak wyglądała nasza organizacja imprez firmowych dla firmy Samsung

Mobilny Escape Room

Mobilny escape room Alicja w Krainie czarów? Sprawdź nasz mobilny escape room! Jedyna taka okazja by przenieść się w magiczny świat pików i trefli…

Escape Room dla dzieci

Escape room dla dzieci z Augmented Reality? Sprawdź nasz escape room dla dzieci! Jedyna taka okazja by przenieść się w świat magii i czarów…

Event firmowy w siedzibie Akamai

Szukasz eventu firmowego w siedzibie swojej firmy?

Eventy firmowe impreza dla firmy motoryzacyjnej

Eventy firmowe w Krakowie? Sprawdź nasz success story o imprezie integracyjnej dla firmy motoryzacyjnej.

Impreza integracyjna na zamówienie – Sandomierz

Szukasz imprezy integracyjnej dla swojej firmy? Chcecie wyjechać za miasto i dobrze się bawić?

Imprezy integracyjne dla firm – success story

Jakie imprezy integracyjne dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o evencie dla firmy na 220 osób.

Eventy dla firm – Filharmonia Escape Room

Jakie eventy dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o escape roomie przygotowanym dla Filharmonii Krakowskiej.

Urodziny w escape rooms, czyli godzina w (s)pokoju.

Escape room, pokój zagadek – nazw tej rozrywki jest wiele, lecz wszystkie są podobnie enigmatyczne. Czym tak naprawdę są escape roomy i dlaczego organizacja urodzin dla dzieci właśnie tam to dobry pomysł? Poznaj urodziny w escape rooms od podszewki!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?