Case Study

Event firmowy w siedzibie Firmy Akamai  

Kraków 2018

Case Study: Event firmowy w siedzibie
Klient: Akamai Technologies Poland
Liczba uczestników: >60
Czas realizacji: 1,5 miesiąca
Czas rozgrywki: 2 h
Język: polski

Witamy ponownie! 🙂

Za nami kolejna gra i kolejne case study! Wiemy, że nie mogliście się doczekać. ?

O kogo chodzi tym razem?

NASZ Klient:

Akamai Technologies Poland – firmę, która ma ponad 240 tysięcy serwerów na świecie, założyciele zrewolucjonizowali „dostarczanie treści (Content Delivery)” przez sieć Internet. Brzmi poważnie i WOW, prawda? I gra też miała wywołać efekt WOW, ponieważ uczestnicy wcielili się w rolę tajnych agentów! A nie był to byle kto, bo aż 60 uczniów z krakowskiego liceum oraz nauczyciele! Chodziło o to, aby przybliżyć młodym dorosłym kulisy działania takiej korporacji oraz uczcić pamięć jej założycieli – piękny projekt play: IT.

Event Firmowy w Siedzibie – Przebieg:

Gra rozpoczęła się 13 października 2018 w siedzibie Akamai Technologies Poland przy ulicy Opolskiej, która to na blisko dwie godziny przeistoczyła się w Centrum Operacyjne dla tajniaków! I to pełną gębą, ponieważ pracownicy firmy osobiście zaangażowali się w przebieg gry i zamienili się w Starszych Agentów! To się nazywa wkład własny i wolontariat pracowniczy i empoyee branding! ?

Realizacja:

Jak już zapewne wiecie, standardem jest u nas przełamywanie schematów i indywidualne podejście do klienta.

Tak było i tym razem!

Zagadki nawiązywały bowiem do faktów dotyczących firmy Akamai Technologies. Uczestnicy musieli znać odpowiedzi na takie pytania, jak: imię i nazwisko założyciela, rok powstania oraz nazwa budynku, w którym mieści się siedziba firmy. Sami przyznajcie – takie rzeczy warto wiedzieć!

Gra zwieńczona została przepysznym poczęstunkiem w Domku Białoprądnickim – kto choć raz nie był świadkiem na tamtejszym ślubie, niechaj szybko wyprawi w nim swój!

Event firmowy w siedzibie i od kuchni:

Powoli zmierzamy ku końcowi, ale przecież czymże byłoby case study bez opisu tego, jak to wszystko wyglądało od środka? ?

Było ciekawie – nasze agentki z Escapecity uprzednio przeszły się po firmie, szukając najlepszych lokalizacji dla poszczególnych zadań.

Ważne było, aby jednocześnie zaangażować pracowników, ale też nie przeszkadzać w ich niesamowicie odpowiedzialnych obowiązkach!

Co do samego angażowania – trzeba było wyłowić kilku Starszych Agentów, a nie było to łatwe, ponieważ znalazło się ich całe mnóstwo!

Ostatecznie jednak udało się! Do tego stworzyliśmy oraz obdarowaliśmy uczestników dedykowanymi materiałami, które pozwalały graczom lepiej się odnaleźć.

? Sami widzicie – trochę się napracowaliśmy.

PODSUMOWANIE:

  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%
Referencje:

Event firmowy w siedzibie

Uczestnicy i organizatorzy, jak zwykle, pozostawieni zostali z pozytywnymi odczuciami, emocjami  i niezapomnianymi wspomnieniami. 😀

A my czekamy na więcej takich zleceń!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Mail: ela@gamescape.pl

Gamifikacja na konferencji

Gamifikacja na konferencji – czyli wykorzystania elementów gier do tworzenia interaktywnych i angażujących stosik.

Gra miejska z AR

Gra miejskie z AR – doświadczenie gracza a gra miejska z AR. • Zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości w rozrywce podnosi poziom zabawy.

historyczna gra terenowa

Zorganizuj historyczną grę terenową dla Twojego zespołu z efektami specjalnymi. Wybierz się na wyjątkowe wyjście integracyjne Kraków, które nie tylko zintegruje Waszą ekipę, ale również pozwoli doświadczyć magicznej historii miasta. Rozwiązujcie zagadki, spotkajcie legendy Krakowa i odkrywajcie nieoczywiste miejsca z nami!

miejska gra terenowa

Miejska gra terenowa w Krakowie to nasza specjalność. Tym razem zorganizowaliśmy integrację dla 70 osób, które urzekliśmy urokami Krakowa!

atrakcje na integracje

Atrakcje na integracje w Wiśle – tak, outdoorowe gry poza Krakowem nie stanowią dla nas wyzwania! Zobacz przykład case study ->

mobilne escape game

Mobilne escape game – dzisiaj opowiemy Wam, jak przygotowaliśmy taką grę, stylizowaną na popularny serial „Dom z Papieru”!

atrakcje na event firmowy

Atrakcje na event firmowy poprowadzony w niebanalny sposób, bo przy rozwiązywaniu angażujących zagadek, czyli mobilny pokój zagadek!

atrakcje na piknik rodzinny

Atrakcje na piknik rodzinny z okazji 800-lecia Mikołowa – nasz zespół EscapeCity urozmaicił świętowanie, organizując mobilne pokoje zagadek!

zabawa integrująca grupę

Zabawa integrująca grupę w ponadczasowy i oryginalny sposób? Zawsze mamy kilka asów w rękawie, na przykład city game Krakow.

Mobilny escaperoom w hotelu, czyli gra integracyjna dla pracowników firmy zagranicznej

Gra integracyjna dla pracowników zagranicznych w hotelu – takie wyzwanie otrzymała drużyna EscapeCity. A misja przebiegła następująco…

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?