Dla Firm

ASAP, DEADLINE, FAKAP?

OD DZIŚ NIE BĘDĄ WAM STRASZNE.
RAZEM ZDOBĘDZIEMY KAŻDY KPI, JAK AGENCI W CSI!

Prowadzenie firmy to często prawdziwy Matrix.

Nowa Nadzieja wstąpi w Rebeliantów tylko wtedy, kiedy się zjednoczą. Damy Wam misję, która okaże się tylko początkiem.
escape room online

WIRTUALNY ESCAPE ROOM

INTEGRACJA ONLINE

Czas gry: 60 min. + ok. 20 min. wprowadzenia i podsumowania

4-1500 osób jednocześnie

wiele drużyn w jednym czasie

fascynujące scenariusze do wyboru

Mistrz Gry dostępny przez cały czas zabawy

Przestrzeń: Internet

ESCAPE W PLENERZE

OUTDOOR GAME

Czas: 60-120 min.

4-1000 osób jednocześnie

wiele drużyn w jednym czasie 

Przestrzeń: siedziba i okolice Twojej firmy, Kraków lub Twoje miasto, na festiwalu, w lesie, w górach i nad jeziorem oraz wiele innych

ESCAPE W BUDYNKU

GRA OBIEKTOWA

Czas: 30-90 min.

2-30 osób jednocześnie

wiele drużyn w jednym czasie

Przestrzeń: siedziba Twojej firmy, hotel, filharmonia, teatr, muzeum, opera i inne instytucje kultury i nie tylko

Zgrany zespół? Brawo Ty!

Najpierw świat. Potem przyjdzie czas na konkurencję.

Pracownicy, którzy wspólnymi siłami walczą o sukces firmy, to nie scenariusz w duchu science- fiction. I choć w każdym teamie znajdzie się Osioł czy inny Boromir, możecie jeszcze stworzyć zgrany gang, który #robirobotę. Jak? Poznajcie się lepiej!

Uratujcie świat przed zagładą

Możecie być drużyną, jeśli nauczycie się współpracować – tak samo w firmie, jak i poza nią. W naszej grze wcielicie się w tajnych agentów i uratujecie Kraków. Jeden, by wszystkimi rządzić? Nie tędy droga!

Rywalizacja między zespołami? Robi się!

Kiedy księgowość staje naprzeciw marketingu, wszystkie chwyty dozwolone. W naszych grach nawet zarząd nie wymięka i dzielnie staje naprzeciw swoim. Na bieżąco zliczane wyniki podkręcają rywalizację, a ograniczony czas powoduje szybsze bicie serca! Sprawdźcie na własnej skórze.

Kolacja firmowa? Nuda!

Obiadki lubimy u cioć i babć – nowoczesna firma wymaga innych rozwiązań. Spróbujcie czegoś innego! Zresztą zjeść możecie później, bo zgłodniejecie na 500+! Nasza propozycja to tańsza alternatywa niż wyjazd incentive, a emocje będą równie wielkie. Dzieje się!

Jaki jest Twój level?

Wybierz misję, która pasuje do Was!

Na początek możecie wybrać jeden z klasycznych programów, ale wiedzcie, że dla Escape City nie ma żadnych limitów. Trasa związana z dzielnicą, w której powstała Wasza firma? Misja tematycznie związana z Waszym produktem, którą pochwalicie się w social media? Dajcie nam to zadanie!

Nie wiesz, jak przekonać szefa?

Twój dar przekonywania coś ostatnio szwankuje?

Pobierz PDF, w którym wymieniliśmy największe zalety naszej gry. Musi się udać!

To miasto pełne jest superbohaterów.

Zobacz tych, których boi się Joker.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Dużymi i Małymi. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, bo doskonale wiemy, że nie można mierzyć wszystkich firm jedną miarą. I niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes w skali mikro czy makro, znajdziemy coś dla Ciebie.

Sprawdź nasze case study!

Zobacz akcje, które zakończyły się happy end’em!

Przedstawiamy Wam tylko kilka akcji, które wywinęliśmy innym firmom. Z każdej jesteśmy dumni. Nasze case study pokazują, jak potrafimy współpracować, przedstawiamy też referencje od naszych klientów, jako dowody uznania. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

Kryminalny escape room online

Kryminalny escape room online – integracja online z dreszczykiem. Rozwiąż kryminalną zagadkę i uratuj miasto

Podróżniczy escape room online – integracja online

Podróżniczy escape room online – integracja online pełna emocji i współpracy

NAJWIĘKSZA LOTERIA ESCAPE ROOM ONLINE

Największy jak dotąd konkurs w historii pokoi zagadek – na uczestników czekają 3 zwycięskie miejsca. Czy zajmiesz jedno z nich?

EDUKACYJNA GRA MIEJSKA DLA DZIECI W DOBCZYCACH

Gra miejska, która wciągnęła kolejną rzeszę uczestników w niesamowity świat rozszerzonej rzeczywistości, grywalizacji oraz tajnych agentów

ESCAPE ROOM ONLINE A LOKOWANIE PRODUKTU

Lokowanie produktu znalazło nowe miejsce do popisu – escape room online. W wirtualnym escape roomie, lokowanie produktu odbywa się na różnych płaszczyznach

WIRTUALNY ESCAPE ROOM – INTEGRACJA ONLINE

Wirtualny escape room dla firm? Sprawdź – integracja online. Wirtualny escape room to team building online i świetna zabawa

Tradycje bożonarodzeniowe

Tradycje bożonarodzeniowe we wcześniejszym artykule zawarliśmy niektóre tradycje bożonarodzeniowe a tym razem przychodzimy z kolejną ich dawką

Wigilijny stół

Wigilijny stół nakryty, proszę zasiadać!To właśnie wokół niego koncentrują się nasze działania, i to na długo przed samym 24. dniem grudnia

Tradycyjne dania wigilijne

Tradycyjne dania wigilijne Czym byłyby święta Bożego Narodzenia bez wigilijnej wieczerzy? Tradycyjne dania wigilijne te na krakowskich blatach

Świąteczne tradycje

Świąteczne tradycje Wkrótce pełną parą ruszą przygotowania do Bożego Narodzenia! Ba! Zapewne w niektórych domach już ruszyły

[…] Dziękujemy za bardzo dobrą organizację eventu firmowego! Szybko dogadaliśmy szczegóły (nie obyło się bez zmian z naszej strony w ostatniej chwili, z którymi nie było problemu). […]
Medius Poland Sp. z o.o.

Escape Rooms, 1 h

[…] Zespół Gamescape przygotował dla naszych pracowników fantastyczną grę zespołową podzieloną na dwa etapy: escape rooms przechodzący płynnie w grę miejską po Krakowie. […]
Convoy Logistics Platform

Gra Miejska, 2 h

[…] Współpraca przebiegała bezproblemowo i bardzo profesjonalnie. Dodatkowo zespół Gamescape wykazał się dużym zaangażowaniem, dzięki czemu otrzymaliśmy spersonalizowany scenariusz zabawy, zawierający zadania dotyczące naszej działalności oraz wartości. […]
Halsang Sp. z o.o.

Gra indoor+outdoor, 3 h

Fajrant za 15 minut?

W takim razie czas na szybkie podsumowanie! Dzięki naszej grze:

Zintegrujesz zespół

– zgrani ludzie to lepsze funkcjonowanie Twojej firmy. Jeśli w Waszej współpracy coś zgrzyta lub specjalnie nie grzeje to czas to zmienić. A potem patrzeć, jak słupki rosną!

Nagrodzisz

– wygrany przetarg, nowy klient, pełen sukcesów sezon? Uczcijcie to i spędźcie czas w wartościowy sposób. Gwarantujemy, że naszą grę zapamiętacie na długo!

Naładujesz baterie

– w każdej firmie raz jest lepiej, raz jest gorzej. Kiedy barometr spada, a emocje sięgają zenitu, czas na rozprężenie. Uratujcie nasze miasto, a potem zabierzcie się za nową misję dla Waszej firmy.

Zbudujesz fajny PR

– okazjonalne, firmowe wyjścia to fajny sposób na budowanie dobrego wizerunku firmy zarówno wewnątrz niej, jak i na zewnątrz. Pokaż, że jesteś dobrym pracodawcą i warto dla Ciebie pracować!

Czas na FAQ

Głodny szczegółów? Oto i one!

1. Jak zarezerwować termin dla dużej grupy?
Koniecznie zadzwoń pod numer 789 315 401 lub napisz maila na ela@gamescape.pl. Sympatyczna Ela dobierze dla Waszego teamu najdogodniejszy termin ???? Zajęty telefon – zadzwoń pod drugi nr tel. 882 420 516 lub napisz na adres mailowy hello@escapecity.pl. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
2. Czy jest możliwość wystawienia faktury VAT?
Jasne! Wystarczy tylko wcześniej to zgłosić i podać dane firmy, niezbędne do sporządzenia faktury. Jesteśmy na VAT 8 % i w tytule fv piszemy usługa integracyjna escape room.
3. Ile osób maksymalnie może brać udział w rozgrywce?
Nie ma takiej liczby, której nie możemy przekroczyć! Ps. w przypadku grupy ponad 500-osobowej potrzebujemy więcej czasu na organizację i zadbanie o każdy szczegół eventu.
4. Ile czasu trwa misja?
Misja trwa tyle, w ile zdążycie zrobić zadania i przejść tajną trasę. Zazwyczaj jest to 2-3 godziny.
5. Jak wybrać odpowiednią misję?
Misję należy wybrać zgodnie z tym, jaki obszar Krakowa chcecie zwiedzić oraz na jakich czynnikach integracji Zespołu zależy Wam najbardziej. W tym wypadku również zapraszamy do kontaktu z Elą.
6. Czy osoby obcojęzyczne również mogą wziąć udział w grze?
Język to nie przeszkoda! Standardowo posługujemy się polskim i angielskim. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość przeprowadzenia naszych sztandarowych gier w języku niemieckim, hiszpańskim, francuskim, hebrajskim.
7. Czy można dostosować zagadki konkretnie pod daną firmę?
Jak najbardziej. Uwielbiamy takie wyzwania i przekazywać ważne wartości firmy, informacje o nowościach za pomocą gry. Szczegóły możemy ustalić telefonicznie i mailowo ????
8. Jak wygląda rozgrywka?
Spotykamy się na miejscu zbiórki. Organizator integracji podpisuje oświadczenie o wypożyczeniu iPadów na potrzeby gry. Dokonuje płatności. Po otrzymaniu iPadów i wpisaniu danych dotyczących Waszej drużyny wyruszacie w miasto. Uwaga! Nie będzie to zwykły spacer po Krakowie! Co jakiś czas napotkacie na zagadki, których rozwiązania wpiszecie na iPadzie i… otrzymacie kolejne! Dzięki rozszerzonej rzeczywistości będziecie mogli zobaczyć coś, czego inni nie dostrzegą. Zadania, fotografie, zagadki a także mapę dostaniecie w formie elektronicznej. Reszta należy do Was ????
9. Czy można przeprowadzić grę w innym mieście?
Jeśli tylko nie masz na myśli miasta w Nowej Zelandii, to nie widzimy przeszkód ???? Zadzwoń lub napisz, żebyśmy wiedziały, gdzie Cię odwiedzić ???? i czy sprostamy postawionym oczekiwaniom. Szybko dostaniesz informację zwrotną.
10. Jak przygotować się do misji?
Przede wszystkim należy nastawić się na sukces! Wyruszenie w podróż z uśmiechem doda Wam kilka punktów już na samym starcie, a pozytywne nastawienie pobudzi mózg do działania! Drugą ważną rzeczą są wygodne buty. Nie chciałabyś, żeby którąś zagadkę przerwał Ci obcierający lub uciskający but ☹
11. Co się stanie, jeśli się zgubimy?
Specjalnie dla Ciebie przeprowadziliśmy badania terenowe, które wykazały, że 100% uczestników do nas wraca! iPady mają wbudowaną funkcję geolokalizacji, co oznacza że w każdym momencie możemy zobaczyć, gdzie jesteś i czy nie zboczyłeś z trasy. Dodatkowo mapy, które pokazują drogę, są zaktualizowane do najnowszych wersji, a żeby tego było mało, są bardzo szczegółowe, więc nawet jeśli wyszlibyście „w pole”, to i tak znajdziecie drogę powrotną ????
12. Czy w przypadku deszczu gra jest odwoływana?
Nie wyobrażamy sobie, żeby deszcz mógł przeszkodzić tajnym agentom w misji! Jeśli nie chcecie zmoknąć, to przesuniemy rozgrywkę na późniejszą godzinę, o ile będzie taka możliwość. Mamy jednak nadzieję, że to Was nie powstrzyma, a takie utrudnienia tylko dodadzą motywacji do działania!
13. Czy gra może odbywać się tylko w sezonie letnim?
Jeśli jesteś chętny na zimową rozgrywkę, nie widzimy przeszkód! Zwiedzanie Krakowa odbywa się o każdej porze roku, tajne misje tak samo! Do tego gry EscapeCity Games mogą odbywać się w obiektach takich, jak hotel, filharmonia czy teatr.
14. Ile kosztuje?
Niestety nie mamy podanego konkretnego cennika. Wszystko zależy od ostatecznej ilości graczy, modyfikacji zagadek oraz miejsca, w którym będzie odbywać się Wasza misja. To co możemy Ci zdradzić, że najpóźniej na m-c przed terminem eventu czy integracji wpłacasz 50 % wartości zamówienia. Pozostała kwota płatna w dniu wydarzenia kartą lub gotówką lub przelewem do 7 dni po na podstawie wystawionej faktury VAT.
15. Czy są jakieś przeciwwskazania przy uczestnictwie w tego typu rozrywce?
Naszym zdaniem, takie przeszkody nie istnieją. Żeby wziąć udział w grze, wystarczy trochę ochoty na wycieczkę, dobry humor i gotowość do działania!
16. Jak przekonać współpracowników do zabawy?
Może pokażesz im nasze referencje? Chyba nic tak nie przekonuje, jak fantastyczne wspomnienia innych firm, instytucji czy klientów indywidualnych.

Masz pytania?

Zostaw nam namiary – Ela odezwie się w ciągu 24h!