Case Study

Filharmonia Escape Room – EVENTY DLA FIRM

Kraków 2018

EVENTY DLA FIRM

Filharmonia Escape Room – Jedyna Taka Gra w Polsce

Niekonwencjonalne eventy dla firm – dlaczego właśnie w Filharmonii?

Powody są przynajmniej dwa: gra w zabytkowym i niezwykle ciekawym budynku oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w grze. 

Gdy tylko przekroczy się próg budynku Filharmonii przy ulicy Zwierzynieckiej, od razu wkracza się w inny świat. Świat muzyki i zagadek związanych z historią muzyki i Filharmonii Krakowskiej. 

Na rozwiązanie wszystkich zagadek jest 60 minut, ale bez obaw: gdyby ktoś „utknął” na jakimś zadaniu, do pomocy jest przesympatyczny Goblin, który pojawia się w wymiarze 3D za sprawą rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality).

Skąd ten pomysł?

Wszystko zaczęło się od zainteresowania escape roomami oraz miłością do muzyki klasycznej. Filharmonia Krakowska to wspaniałe miejsce nie tylko na wysłuchanie cudownego koncertu, ale również, jak się okazało, świetne miejsce na zbudowanie escape roomu z zagadkami muzycznymi. Mówiąc escape room, w tym wypadku, mamy na myśli cały budynek! Podczas gry Filharmonia Escape room można było odwiedzić miejsca niedostępne zwykle dla publiczności koncertu. 

 

Krok po kroku

Zaczynamy we foyer…

Po sznurku do... Sceny!
Nawigacja dla każdej drużyny. Nikt się nie zgubi 🙂
Nowoczesne wyposażenie
Wszystko czego potrzebujesz – to zgrana ekipa. My zapewniamy resztę.
60 minut na grę
Godzina na pewno nie wystarczy żeby poznać ten piękny obiekt, ale wystarczy na pewno by rozwiązać wszystkie zagadki.

Organizowaliśmy już różne eventy dla firm w Krakowie i nie tylko, ale po raz pierwszy w tak pięknym miejscu. Filharmonia Escape Room okazała się wielkim sukcesem nie tylko dla melomanów, ale również dla entuzjastów pokoi zagadek. Wejściówki wysprzedały się tak szybko, że organizatorzy zdecydowali się na dodanie kolejnych terminów, które również szybko rozeszły się wśród miłośników zagadek. Podsumowując, eventy dla firm można organizować w niezwykłych miejscach, a ogranicza nas tylko wyobraźnia…  Inne pomysły na eventy w Krakowie?

EVENTY DLA FIRM – FILHARMONIA W SKRÓCIE:

MUZYCZNE ZAGADKI

FILHARMONIA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Drużyny 2-6 OSobowe

IDEALNE DLA RODZINY

RZETELNE WYNIKI

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?