WIRTUALNY ESCAPE ROOM

– INTEGRACJA ONLINE

Case Study

integracja online

Case Study

WIRTUALNY ESCAPE ROOM – TEAM BUILDING ONLINE DLA TWOJEJ FIRMY

Escape room online to integracja online typu escape room, gdzie gracze wcielają się w super agentów i mają do wykonania ściśle tajną misję

Integracja pełna emocji – w escape room online podobnie jak w escape room stacjonarnym są do odkrycia różne tajemnicze przejścia – a dodatkowo w wersji online nie są to tylko pokoje, ale tajemnicze budynki oraz niezwykłe przestrzenie, które możesz zwiedzać i odkrywać. Jest ich więcej niż się spodziewasz 😉

wirtualny escape room

Zagadki trzymające w napięciu – Super agenci nie mają łatwo – trzeba będzie łamać kody, łączyć fakty, obserwować otoczenie, znajdować rozwiązania, nie pisząc już o rozbrajaniu bomb (który kabelek przeciąć?) 

Wspólnie wchodzicie do akcji – Zagadki może trudne, ale co 6 głów to nie jedna! Wspólnie rozwiązujecie zagadki, a nasz system umożliwia zabawę w taki sposób, że widać nie tylko siebie nawzajem, ale także co dany gracz robi – wszystkie kursory będą widoczne w pokoju. Dzięki temu wspólnie możecie dzielić się pomysłami i łamać kody, otwierać skrzynie i sejfy – zupełnie jak w stacjonarnym escape roomie. 

wirtualny escape room

Odległość nie ma znaczenia – escaperoomowicze wszystkich krajów łączcie się! Nasza platforma integruje się z Zoom, ale równie dobrze możecie wykorzystać Skype, Google Meet, Messenger, czy telefon).

„Plecak na przedmioty z gry” zapewniony – za każdym razem gdy coś zdobędziecie – możecie wziąć ze sobą i schować w wirtualnym plecaku. Być może przyda się na przyszłość…

Jaki jest poziom trudności? Co tu dużo pisać – żeby ukończyć misję w czasie, trzeba trochę pogłówkować, ale im więcej pomocników tym lepiej. ? Ale bez obaw – nie utkniecie. W escape room online do każdej zagadki są wbudowane podpowiedzi, a i Mistrz Gry nad Wami czuwa ?

WIRTUALNY ESCAPE ROOM ONLINE: PROJEKT XD – Fabuła:

Tematyka inspirowana historiami agentów wywiadu – top secret?

To jest W.I.S.E.: niezależna, globalna organizacja wywiadowcza, która operuje na najwyższym poziomie zabezpieczeń, by chronić ludzkość przed niebezpieczeństwem.

Jakiś czas temu, z ośrodka badawczego w laboratorium Spider Tech, zaginęło trzech badaczy. Nikt nie wie, co się stało. Przynajmniej oficjalnie. Podejrzewa się, że ma to związek z  tajną sprawą o kryptonimie: PROJEKT XD.  Tak utajnione akta, mogą świadczyć o jednym: wielkim niebezpieczeństwie.

wirtualny escape room

I tu wchodzicie Wy: nasi najlepsi agenci. Wasza misja jest następująca:

Skontaktować się z Agentami Terenowymi.

Zbadać kompleks laboratoriów Spider Tech.

Zdobyć zaszyfrowane dokumenty Projektu XD.

Musicie być ostrożni. Nikomu nie można ufać. Do akcji!

Wirtualny Escape Room dla firm:

 • zabawa w stylu Escape Room Online
 • współpraca między graczami
 • koncept gry
 • organizacja zabawy
 • Game Master dostępny przez całą grę
 • na życzenie mniejsze lub większe zespoły – optymalnie 6 osób na drużynę
 • możliwość zabawy kilku, a nawet kilkunastu drużyn jednocześnie
 • czas odliczany dla każdej Drużyny indywidualnie
 • wystawiamy faktury
 • płatność może być przelewem lub kartą (online), w tym AMEX
 • możliwe udogodnienia (personalizowana zagadka, logo firmy, lokowanie produktu, przedstawienie Zarządu lub/i Prezesa itp.)
 • techniczna opieka podczas gry
 • doradztwo w wyborze gier
 • potrzebujesz czegoś jeszcze? Daj nam znać!

FAQ:

wirtualny escape room

Co potrzebuję by zagrać w wirtualny escape room?

Wystarczy komputer z dostępem do stabilnego Internetu. Od nas otrzymasz linka, dzięki któremu wejdziesz do gry.

W jakich językach dostępny jest escape room online?

W przygodę pełną tajnych agentów można zagrać w języku polskim lub angielskim.

Czy integracja online jest na czas? Co się dzieje jak czas się skończy?

Tak, escape room online jest grą na czas, ale jeśli się nie wyrobicie, to możecie dostać parę minut extra.

Integracja online – EFEKT:

 • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
 • SATYSFAKCJA: 100% 100%
 • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
 • ZABAWA: 100% 100%

W imieniu swoim i zespołu dziękujemy Gamescape za świetną zabawę.

Oczywiście Mikołaj uratowany, więc spodziewamy się cudownych świąt i mnóstwa prezentów 🙂

Na Państwa ofertę zdecydowaliśmy się z uwagi na brak możliwości spotkania w „realu”. Tego typu aktywności ‘on line” pozwalają na integrację i dobrą zabawę z przymrużeniem oka 🙂

Paulina Wolna

Head of Buying Center POZNAN & EU Key Account Indirects NIVEA, Nivea

Było super.

Dziękuję za sprawna współpracę!

Będę na pewno Was polecać i proszę dać znać, jak pojawią się nowe scenariusze escape room online.

Pozdrawiam,

Justyna Sobieralska

Integracja online była naprawdę udana, wszyscy miło spędzili czas. Wyzwaniem strona techniczna – niektóre osoby z opóźnieniem trafiały do miejsca rozwiązania zagadki. Natomiast same zagadki to była rewelacja – od prostych do trudnych, bardzo ciekawe i wciągające, wszyscy wyrażali same extra opinie.

Pomysł na taką integrację wiązał się z dużą grupą i oczywiście obecną sytuacja pandemiczną. Kiedyś już braliśmy zespołowo udział w prawdziwej grze miejskiej, więc wwiedzieliśmy, że ten klimat spodoba się ludziom.

Liczę, że niedługo będzie można powtórzyć integracje już „w realu”.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie naprawdę świetnej zabawy!

Monika Tomczyk,

AXA XL, a division of AXA

wirtualny escape room

Atrakcja jest z rodzaju lekkich i przyjemnych i powiem, że takiej potrzebowałem. Obecne restrykcje nie pozwalają na normalne spotkania, więc chociaż w ten sposób możemy być razem ze sobą. Pracujemy w jednym dziale i myślę, że takich spotkań teraz nam brakuje.

Mieliśmy zorganizowane spotkanie przedświąteczne online ale chciałem je urozmaicić. Opcja właśnie takich wspólnych gier i zabaw online jest dobra na obecne czasy. Sama gra była wciągająca, zagadki ciekawe – część łatwych a część wymagało chwili zastanowienia. Porównując do escape roomów w których byłem – to zabawa Świąteczna była łatwiejsza (ale może taki jest cel).

Dziękuję raz jeszcze

Pozdrowienia

Bogdan Rokicki

Menedżer Biura Projektów IT, DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

Zadanie wykonane, zatem ruszamy do dalszej pracy! Będziemy przygotowywać kolejne escape room w wersji online, aby nikomu nie zabrakło rozrywki i okazji do uśmiechu, nawet w tak trudnych czasach epidemii.
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o nowych pokojach zagadek dostępnych online? Zostaw nam kontakt do siebie w formularzu poniżej. W rewanżu otrzymasz od nas dostęp do bezpłatnej Siłowni Umysłowej – cotygodniowych zagadek, które utrzymają Cię w formie i dadzą Ci dodatkową rozrywkę!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?