Case Study

PROJEKT X – escape room online

– NOWY WYMIAR INTEGRACJI

Kraków 2020

escape room online

PROJEKT X – escape room online

Każdy dobrze wie, że nastały trudne czasy, zarówno dla biznesu, jak i dla rozrywki. Jednak życie toczy się dalej i trzeba sobie jakoś radzić. Firmy przerzucają się na działania zdalne, jednak co z czasem, który mógłby zostać poświęcony na budowanie zgranego teamu pracowników? W obecnej sytuacji utrzymanie pracowniczych relacji stało się kolejnym wyzwaniem. Trudno teraz wyskoczyć do pubu lub na kręgle, a suche, bezkontekstowe rozmowy przez Skype mogą nie wyjść tak dobrze, jakbyśmy tego chcieli. Imprezy integracyjne są przecież po to, aby znaleźć wspólny mianownik. Czy da się to osiągnąć jedynie za pomocą Internetu?

Escape Room online – o co właściwie chodzi?

Cóż… jeśli by się dobrze nad tym zastanowić, to owszem – istnieje taka opcja. I to bardzo intrygująca opcja! Przychodzimy do Ciebie bowiem z czymś, co z pewnością sprawi, że pracownicy Twojej firmy nie tylko zacieśnią między sobą więzi, ale będą się przy tym świetnie bawić! I to wszystko za pośrednictwem Internetu!

Pozwól, że przedstawimy Ci Projekt X – escape room online! Zaintrygowany? To koniecznie czytaj dalej!

escape room online

ESCAPE ROOM ONLINE – WCIĄGAJĄCA FABUŁA

Jako tajni agenci, musicie zdobyć akta, które skrywa wróg. Nie jest to łatwe, ponieważ dokumenty są schowane bardzo skrzętnie. Jednak to od Was zależą losy świata! Ważna jest jednak jedna rzecz: musicie współpracować! Inaczej wszystko pójdzie na marne, a świat pogrąży się w chaosie! Popiszcie się sprytem, inteligencją i wiedzą, by wykraść pilnie strzeżone akta, do roboty!
escape room online

OSOBNO, A JEDNAK RAZEM

No dobrze, niby wszystko jasne, ale jak właściwie wygląda ta integracja zdalna? To nic trudnego! Wystarczy, że swoich podwładnych podzielisz na 3-osobowe zespoły (każdy gracz wciela się w pewną rolę) oraz podasz nam maila każdego z uczestników. My zajmiemy się resztą! Będziemy wysyłać do tajniaków pakiet informacji, który z pewnością pomoże im w dotarciu do dokumentów. Jak już zaznaczyliśmy wcześniej, kluczową kwestią jest komunikacja między osobami w zespole. Tylko dzięki wzajemnemu informowaniu się i zbieraniu danych, będzie możliwe osiągnięcie celu. Będzie to szczególnie łatwe, ponieważ agenci mogą łączyć się z grą z każdego miejsca na Ziemi! To się właśnie nazywa team building online!
escape room online

UWAGA!

escape room online

Jedyną rzeczą, na którą musisz zważyć, to fakt, że wybierając nasz escape room online zafundujesz swoim podwładnym dobrą zabawę, motywację do działania oraz poczucie ducha zespołu. My jednak sądzimy, że takie ryzyko warto jest ponieść. ? Szczególnie w tych trudnych covidowych czasach.

PODSUMOWUJĄC

Zapraszamy Ciebie i Twoich pracowników do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie, jaką zapewnia zdalna integracja! Wszystko to przy pomocy gry w escape room online. ? Zapewniamy mnóstwo doznań, poczucie się jak prawdziwy tajny agent oraz nawiązanie jedynych w swoim rodzaju relacji opartych na współdziałaniu. Jesteśmy przekonani, że taka zabawa stanowi odpowiednie połączenie świetnego spędzenia czasu oraz zacieśnienia więzi!

Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie skontaktuj się z nami!

miejska gra terenowa

Miejska gra terenowa w Krakowie to nasza specjalność. Tym razem zorganizowaliśmy integrację dla 70 osób, które urzekliśmy urokami Krakowa!

atrakcje na integracje

Atrakcje na integracje w Wiśle – tak, outdoorowe gry poza Krakowem nie stanowią dla nas wyzwania! Zobacz przykład case study ->

mobilne escape game

Mobilne escape game – dzisiaj opowiemy Wam, jak przygotowaliśmy taką grę, stylizowaną na popularny serial „Dom z Papieru”!

atrakcje na event firmowy

Atrakcje na event firmowy poprowadzony w niebanalny sposób, bo przy rozwiązywaniu angażujących zagadek, czyli mobilny pokój zagadek!

atrakcje na piknik rodzinny

Atrakcje na piknik rodzinny z okazji 800-lecia Mikołowa – nasz zespół EscapeCity urozmaicił świętowanie, organizując mobilne pokoje zagadek!

zabawa integrująca grupę

Zabawa integrująca grupę w ponadczasowy i oryginalny sposób? Zawsze mamy kilka asów w rękawie, na przykład city game Krakow.

Mobilny escaperoom w hotelu, czyli gra integracyjna dla pracowników firmy zagranicznej

Gra integracyjna dla pracowników zagranicznych w hotelu – takie wyzwanie otrzymała drużyna EscapeCity. A misja przebiegła następująco…

atrakcje na eventy firmowe

Atrakcje na eventy firmowe – w tym przypadku wyjątkowa okazja – gra miejska w sercu miasta dla aż 150 osób!

Angażujące atrakcje na konferencje

Przygotuj się na fascynujące doświadczenia i angażujące atrakcje na konferencje. Rozpoczynamy niezapomnianą podróż po innowacyjnych…

Zabawy integracyjne dla dorosłych

Mobilny Escape Room – idealny na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. Unikalna forma zabawy integracyjne dla dorosłych

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?