Case Study

Organizacja imprez firmowych  

To dla nas pestka – Samsung Kodołamacze

Kraków 2019

Jeśli czytaliście nasze poprzednie case study, wiecie już na pewno, że organizacja imprez firmowych to dla nas pestka. Zapewne nie macie co do tego żadnych wątpliwości. Co, oczywiście, nie oznacza, że nie pochwalimy się kolejnym takim przedsięwzięciem, jakie stanowi event escape room. ?

Case Study: Organizacja imprez firmowych – escape room i promocja
Klient: Samsung
Liczba uczestników: 150
Czas rozgrywki: 3 dni
Język: polski

Jak to się zaczęło?

Kogo porwaliśmy do zabawy tym razem? Rzeszę 150 handlowców, którzy do swojej dyspozycji mieli aż trzy nasze escape rooms! Były to: kryminalna Anatomia Zbrodni, orientalne Wyjście Smoka oraz szpiegowska Tożsamość Bergmanna. Wszystko to odbywało się w weekend od 22 do 24 lutego 2019 roku i to właśnie my zostaliśmy wytypowani jako jedyna firma w Krakowie, aby zorganizować event promocyjny znanego producenta sprzętu elektronicznego w escape roomach.

Organizacja imprez firmowych – Cel

Jaki był cel?
Chodziło o to, aby jak najlepiej wpleść produkty marki Samsung w konkretne fabuły pokoi zagadek, by zaskoczyć uczestników, z drugiej strony pokazać funkcjonalności sprzętu w innowacyjny sposób. Dlatego włączyliśmy produkty do zabawy i to właśnie one miały pomóc uczestnikom w rozwiązywaniu zagadek! Brzmi intrygująco, prawda? I tak też było!

Organizacja imprez firmowych: Drapieżcy

Każda drużyna liczyła sobie od trzech do ośmiu graczy, a na przejście pokojów mieli 60 minut. Na najlepsze grupy czekała specjalna nagroda – wejściówka na kolejny, zamknięty event! Liczba osób była limitowana – szczęściarzy było jedynie 100. Było o co walczyć, a to jeszcze bardziej podkręciło grywalizację między drużynami.

Organizacja imprez firmowych: Backstage

A jak to wyglądało za kulisami? Choć czas – start samej zabawy był wyznaczony na godzinę 15:30, to całe przygotowania rozkręciły się 5 godzin przed samym eventem! Tyle właśnie zajęło przewiezienie wszelakich sprzętów, przygotowanie oraz wdrożenie ich do gry. Sporo, co? Wyobraźcie sobie też, że trzeba było przeprowadzić specjalne testy, a naszymi króliczkami doświadczalnymi byli sami lokalni managerzy. Czy podołali? Oczywiście, że tak!
Całe szczęście, tym razem także otrzymaliśmy wielki kredyt zaufania od naszych partnerów – agencji BRAVE jak i jej klienta. Wspólnymi siłami staraliśmy się tak wpleść sprzęty Samsung, aby nie tylko nie uciąć ciągu logicznego, ale mocno go urozmaicić. I, jeśli mamy być szczerzy, wyszło świetnie, co widać było po reakcjach uczestników!
  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%
Jak zawsze, wszystko się udało i każdy wyszedł z tej zabawy z bagażem pozytywnych doświadczeń. Uczestnicy na zawsze zapamiętają, jakie sprzęty oferuje im firma Samsung, a my oraz nasi współorganizatorzy po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że biznes i dobra zabawa chodzą w parze.

Jeśli i Ty jesteś tego samego zdania, koniecznie do nas napisz! Szczególnie, że już za niedługo otwieramy nowy pokój – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Do Twojej dyspozycji są także nasze pozostałe roomy – Anatomia Zbrodni, Skrzynie Umarlaków, Zaginione Kryształy, czy mobilne escape rooms jak Piracka Przygoda, czy Einstein AR – czyli zbrodnia do kwadratu. Daj się porwać świetnej zabawie i zorganizuj swój event firmowy z nami!

Nowoczesny escape room z nową technologią

Escape room z nową technologią? Sprawdź jak wygląda połączenie sztuki z escape room z nową technologią. Protokół C.H.I.M.E.R.A w Krakowie

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych w Krakowie i okolicach? Sprawdź jak wyglądała nasza organizacja imprez firmowych dla firmy Samsung

Mobilny Escape Room

Mobilny escape room Alicja w Krainie czarów? Sprawdź nasz mobilny escape room! Jedyna taka okazja by przenieść się w magiczny świat pików i trefli…

Escape Room dla dzieci

Escape room dla dzieci z Augmented Reality? Sprawdź nasz escape room dla dzieci! Jedyna taka okazja by przenieść się w świat magii i czarów…

Event firmowy w siedzibie Akamai

Szukasz eventu firmowego w siedzibie swojej firmy?

Eventy firmowe impreza dla firmy motoryzacyjnej

Eventy firmowe w Krakowie? Sprawdź nasz success story o imprezie integracyjnej dla firmy motoryzacyjnej.

Impreza integracyjna na zamówienie – Sandomierz

Szukasz imprezy integracyjnej dla swojej firmy? Chcecie wyjechać za miasto i dobrze się bawić?

Imprezy integracyjne dla firm – success story

Jakie imprezy integracyjne dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o evencie dla firmy na 220 osób.

Eventy dla firm – Filharmonia Escape Room

Jakie eventy dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o escape roomie przygotowanym dla Filharmonii Krakowskiej.

Urodziny w escape rooms, czyli godzina w (s)pokoju.

Escape room, pokój zagadek – nazw tej rozrywki jest wiele, lecz wszystkie są podobnie enigmatyczne. Czym tak naprawdę są escape roomy i dlaczego organizacja urodzin dla dzieci właśnie tam to dobry pomysł? Poznaj urodziny w escape rooms od podszewki!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?