GRA MIEJSKA DLA FIRM, CZYLI WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW Z ESCAPECITY

escape city

GRA MIEJSKA DLA FIRM, CZYLI WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW Z ESCAPECITY

Życie przedsiębiorcy do łatwych nie należy. Oczywistą kwestią jest to, że na swoim karku dźwigasz wiele ważnych projektów, to od Ciebie zależy też „być lub nie być” Twojej firmy. Całymi dniami głowisz się, jak najlepiej wykorzystać dany Ci przez los czas – tak, aby rozbudować swoją markę, podbić rynek, a potem się na nim utrzymać.

Gdzieś między tymi wszystkimi obowiązkami są Twoi podwładni – ciężko pracujący na Twój sukces. Choć koordynowanie zadań, powierzanie komuś odpowiedzialności i składanie w jego ręce kredytu zaufania także bywa trudne i męczące, to gdzieś w głębi duszy wiesz, że bez tych ludzi nic nie wyglądałoby tak samo. 

Z tego względu zależy Ci na tym, aby Twoi współpracownicy czuli się w firmie jak najlepiej – urządzasz więc owocowe wtorki, załatwiasz opiekę medyczną oraz vouchery na siłownię, gwarantujesz ekspres i wyśmienitą kawę… Wszystko to jest bardzo dobrym pomysłem, jednak z czasem zaczynasz zastanawiać się, czy mógłbyś zrobić coś więcej? Twoja załoga zasługuje przecież na najlepsze!

WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW

Wpadasz więc na pomysł. Zasiadasz przed laptopem, włączasz wyszukiwarkę i zaczynasz wpisywać zapytania takiej treści: „wyjście integracyjne Kraków”, „eventy firmowe Kraków”, „eventy dla firm Kraków”, „impreza firmowa Kraków”, „integracja firmowa Kraków”… W odpowiedzi uzyskujesz jednak rozwiązania, które nie do końca do Ciebie przemawiają.

Są zbyt sztampowe, zwykłe, banalne… Być może nawet większość z nich już dawno wcieliłeś w życie. Masz poczucie, że pragniesz zaskoczyć podwładnych! Zaimponować im kreatywnością, znajdując niecodzienną formę rozrywki. I wtedy gdzieś między wierszami miga Ci hasło „gra miejska Kraków”. Czyżbyś właśnie odnalazł to, czego szukałeś? Zaintrygowany, zaczynasz szukać więcej informacji na ten temat. Być może właśnie w taki sposób trafiłeś na ten artykuł. 😉 Jeśli tak, to jesteśmy radzi powitać Cię na blogu EscapeCity! To tutaj znajdziesz informacje, które Cię interesują. Czytaj więc dalej!

gra miejska krakow

Gra miejska Kraków – na czym polega?

Jak zapewne się domyślasz, cała zabawa ma miejsce poza budynkiem, w którym mieści się Gamescape. Zagadki w naszych standardowych grach outdoor rozlokowane są na mapie Krakowa, w okolicach ścisłego centrum, jednak istnieje też możliwość zaaranżowania rozgrywki w obrębie wyznaczonej przez Ciebie przestrzeni lub w wirtualnym świecie (jeśli zainteresowały Cię te opcje i chcesz poznać więcej szczegółów – zachęcamy do kontaktu ;)).

Cały koncept opiera się na rozwiązywaniu łamigłówek, jedna po drugiej, a to ostatecznie ma doprowadzić do ukończenia misji. Jakiej? Wszystko zależy od fabularnego scenariusza. 😉 Może to być chociażby pokrzyżowanie planów groźnej organizacji, która za pomocą wirusa chce zapanować nad światem.

Skoro o fabule mowa – uczestnicy zabawy również stają się jej częścią! Role-play, czyli odgrywanie ról, to także ważny element naszych gier miejskich. Twoi podwładni mają więc niepowtarzalną szansę na kilka chwil zamienić się na przykład w specjalnych agentów. 😉

Czas gry przewidywany jest na 120 minut, czyli 2 godziny. W tym czasie uczestnicy eksplorują otoczenie, łamią szyfry i starają się zdobyć jak największą ilość punktów.

Proste, prawda? 😉

Proste, przyjemne i wartościowe!

No właśnie! Możliwe, że zastanawiasz się, co jeszcze, oprócz świetnej zabawy, oferuje nasze wyjście integracyjne Kraków! Z miłą chęcią przedstawimy Ci korzyści płynące z podjęcia współpracy z EscapeCity. 😉
Pierwszą z nich niewątpliwie będzie jedyna w swoim rodzaju okazja na zacieśnienie więzi między Twoimi współpracownikami. W grze jak w firmie – liczy się dobry przepływ informacji, przyjazna atmosfera oraz zaufanie do pozostałych członków zespołu. Dzięki nam z całą pewnością umocnisz każdą z powyższych rzeczy.
Poza tym branie udziału w grze outdoor to fantastyczna sposobność do przyjrzenia się swoim podwładnym i dostrzeżenia w nich zalet, o których wcześniej być może nie miałeś pojęcia. 😉 Jeśli więc szukasz wybitnego stratega lub mocnego lidera – gra miejska pomoże Ci go pokazać!
To, czym jeszcze odznacza się nasza propozycja, to połączenie odpoczynku i frajdy z ciągłą aktywnością – zarówno tą umysłową, jak i fizyczną! Czy do tej pory byłeś przekonany, że taki miks jest niemożliwy? No cóż, w takim razie z przyjemnością zrewidujemy ten pogląd! 😉

WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW

Last but not least – gra miejska to świetny punkt wyjściowy do dalszej imprezy! Uczestnicy na pewno jeszcze bardziej docenią zimne piwo oraz wygodne krzesła w restauracji, kiedy wcześniej dane im będzie nieco się zmęczyć. 😉 Dlatego właśnie polecamy się jako jeden z pierwszych punktów przedsięwzięcia.
Uwaga! Musimy Cię ostrzec! Jeśli zdecydujesz się na grę z nami, narażasz się na spore ryzyko okrzyknięcia Cię najlepszym szefem! Nie boisz się? Jesteś gotów stawić temu czoła?
wyjscie integracyjne krakow

WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW – Nie czekaj więc dłużej!

I nie pozwól czekać nam. 😉 „Wyjście integracyjne Kraków”, „eventy firmowe Kraków”, „eventy dla firm Kraków”, „impreza firmowa Kraków, „integracja firmowa Kraków” – te hasła nie będą Ci już potrzebne! Masz to, czego szukałeś – obietnicę jedynej w swoim rodzaju integracji, która pobudza wyobraźnię, kreatywność, ale też i nogi!

To jak, rozumiemy, że jesteśmy umówieni? 😉 Zatem do usłyszenia, przeczytania lub zobaczenia w najbliższej przyszłości!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?