Case Study

Mobilny escape room – Alicja w krainie czarów  

Kraków 2020

Case Study: Mobilny Escape Room – Alicja w Krainie Czarów 
Klient: Miquido
Liczba uczestników: 200
Czas realizacji: 1 miesiąc
Czas rozgrywki: 5 h
Język: polski

Witamy ponownie!
Czy stęskniliście się za naszymi case study? Wiedzieliśmy! Ale nie martwcie się, przychodzimy z odsieczą! Tym razem na tapetę wlatuje event firmowy w postaci mobilnego escape roomu dla jednej z krakowskich firm, który miał miejsce w nocy między 31 stycznia a 1 lutego 2020 roku w nie byle jakiej lokalizacji, bo w klubie muzycznym w Krakowie. W zabawie brało udział niemal 200 osób, więc kolejny raz daliśmy rozrywkę ogromnej liczbie osób! 😀

Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od telefonu i rozmowy z naszą niezawodną Elą. Potem progi Gamescape przekroczyła Pani Justyna, organizatorka całego tego „zamieszania”. Tematem przewodnim okazała się dobrze wszystkim znana Alicja w Krainie Czarów. Stworzyliśmy mobilny escape room w postaci skrzyń z lekko psychodelicznym, onirycznym klimatem. Pertraktacje były intensywne, a z głów organizatorki oraz naszych Gamescape’owych szefowych pomysły sypały się niczym karty z rękawa doświadczonego magika, więc ostatecznie udało się połączyć obydwie te wizje w jedną całość. Tak oto powstał mobilny escape room dedykowany na event firmowy Kraków.

Mobilny Escape Room – Sfera wizualna

Jak już wiecie, impreza owładnięta została klimatem Alicji w Krainie Czarów, więc nie brakło nawet ogromnej głowy Kota oraz Królika, w całej jego króliczej okazałości. Goście także wpasowali się w temat, podobnie zresztą jak nasza moderatorka Pola, która swoim makijażem postanowiła upodobnić się do Królowej Kier w wykonaniu absolutnie rewelacyjnej Heleny Bonham Carter. Jak wyszło? Jedna z uczestniczek wprost przyznała, że wrażenie zrobiło na niej serduszko na ustach. Cel został zatem osiągnięty! ?

Mobilny escape room: 

Zaangażowanie całego teamu

Udział w przygotowaniach wziął niemal każdy członek zespołu Gamescape. Jeden zespół wymyślał zagadki, inny zaś przewoził cały ekwipunek na miejsce wydarzenia i tam aranżował. Nad sprawami technicznymi czuwała nasza złota rączka. Do tego świetna obsługa i komunikacja, by zapewnić spokój umysłu. To się nazywa pełna mobilizacja i profesjonalizm ! 😀

mobilny escape room -Wspomnień czar

Nasza moderatorka, która znajdowała się na miejscu przez kilka godzin, była pod wielkim wrażeniem. Pozytywnie zaskoczył ją nie tylko wystrój lokalu, ale także ogromne zainteresowanie ze strony uczestników, którzy tłumnie napływali do pokoju VIP przemianowanego na potrzeby chwili na Mistery Room. Pola nie miała chwili wytchnienia, bo albo wpuszczała grupę do środka i czekała w pogotowiu, aby wspomóc graczy, albo w pocie czoła uwijała się z przygotowaniem rozgrywki dla kolejnych zainteresowanych. Ale właśnie o to chodziło! Nie dość, że wszyscy dobrze się bawili, to do tego można było jeszcze poznać kilku entuzjastów escape roomów i zaprosić ich na Kościuszki 74. ? PS Czekamy na Was! ?

To, co jeszcze ucieszyło Polę, to obsługa obiektu – przyjaźnie nastawiona, pomocna, życzliwa i skora do żartów. Czy to chodzi o barmanów, których stanowisko mieściło się naprzeciwko Mistery Room, czy o panów ochroniarzy, którym niestraszna okazała się ogromna i załadowana po brzegi drewniana skrzynia. Wy także stworzyliście świetną atmosferę!

PODSUMOWANIE:

  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%

Idąc za ciosem, chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w imprezę – zaczynając od organizatorki, po uczestników, a na partnerach wydarzenia kończąc. Te wspomnienia zostaną z nami na długo! 😀 Żywimy też nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! Do zobaczenia! ?

Mobilny escape room w Krakowie 
Jak już dobrze wiesz z tego i z poprzednich case study, nie boimy się wyzwań i chętnie zorganizujemy zabawę dla Twojej firmy lub w firmie! Nie ma co zwlekać, bo zainteresowanie jest naprawdę ogromne, co mogą potwierdzić uczestnicy opisanej powyżej zabawy. ? Zapraszamy do kontaktu ela@gamescape.pl / hello@escapecity.pl

Gamifikacja na konferencji

Gamifikacja na konferencji – czyli wykorzystania elementów gier do tworzenia interaktywnych i angażujących stosik.

Gra miejska z AR

Gra miejskie z AR – doświadczenie gracza a gra miejska z AR. • Zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości w rozrywce podnosi poziom zabawy.

historyczna gra terenowa

Zorganizuj historyczną grę terenową dla Twojego zespołu z efektami specjalnymi. Wybierz się na wyjątkowe wyjście integracyjne Kraków, które nie tylko zintegruje Waszą ekipę, ale również pozwoli doświadczyć magicznej historii miasta. Rozwiązujcie zagadki, spotkajcie legendy Krakowa i odkrywajcie nieoczywiste miejsca z nami!

miejska gra terenowa

Miejska gra terenowa w Krakowie to nasza specjalność. Tym razem zorganizowaliśmy integrację dla 70 osób, które urzekliśmy urokami Krakowa!

atrakcje na integracje

Atrakcje na integracje w Wiśle – tak, outdoorowe gry poza Krakowem nie stanowią dla nas wyzwania! Zobacz przykład case study ->

mobilne escape game

Mobilne escape game – dzisiaj opowiemy Wam, jak przygotowaliśmy taką grę, stylizowaną na popularny serial „Dom z Papieru”!

atrakcje na event firmowy

Atrakcje na event firmowy poprowadzony w niebanalny sposób, bo przy rozwiązywaniu angażujących zagadek, czyli mobilny pokój zagadek!

atrakcje na piknik rodzinny

Atrakcje na piknik rodzinny z okazji 800-lecia Mikołowa – nasz zespół EscapeCity urozmaicił świętowanie, organizując mobilne pokoje zagadek!

zabawa integrująca grupę

Zabawa integrująca grupę w ponadczasowy i oryginalny sposób? Zawsze mamy kilka asów w rękawie, na przykład city game Krakow.

Mobilny escaperoom w hotelu, czyli gra integracyjna dla pracowników firmy zagranicznej

Gra integracyjna dla pracowników zagranicznych w hotelu – takie wyzwanie otrzymała drużyna EscapeCity. A misja przebiegła następująco…

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?