Case Study

Escape room dla dzieci 

z nową technologią Augmented Reality

Kraków 2020

Co pierwsze nasuwa Ci się na myśl, kiedy słyszysz hasło escape room? Kłódki? Zamknięte na klucz drzwi? Wiele skomplikowanych, mechanicznych schematów? Te wszystkie elementy zapewne stanowią nieodzowną część wielu takich zabaw, ale czy wpadłbyś na to, aby połączyć to wszystko z rozszerzoną rzeczywistością? I to jeszcze w escape room dla dzieci?

Rozszerzona Rzeczywistość, co to jest?

Zaginione Kryształy, bo tak nazywa się escape room dla dzieci Gamescape, przeciera nowy szlak, włączając w swój tok właśnie rozszerzoną rzeczywistość (z ang. Augmented Reality). Do czego odnosi się ten termin? Do wirtualnego świata, zaklętego w przestrzeni iPada. To on prowadzi dzieci (oraz ich opiekunów) przez całą grę. Technologia ożywia to, co nieożywione i sprawia, że na drodze pojawia się magiczna skrzynia do otwarcia. Ale to nie wszystko! Bo na tym niepozornym ekranie pojawia się także pewien skrzat, który motywuje graczy do dalszego eksplorowania otoczenia wokół.

Gamescape – pionier escape roomów z nową technologią Augmented Reality w Polsce

To połączenie jest pierwszym w Polsce na rynku pokojów zagadek. Do jego wdrożenia przekonała nas obserwacja współczesnego świata, a przede wszystkim tego, jak coraz młodsze pokolenia wchodzą w świat zaawansowanych technologii. Uznaliśmy, że taka forma będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i angażująca, co pozwoli dzieciom łatwiej zanurzyć się w fascynujący świat rozgrywki typu escape room dla dzieci.

escape room dla dzieci – opinie klientów

I rzeczywiście! Kiedy pytamy naszych klientów o ich wrażenia, często słyszymy słowa wyrażające pozytywne zaskoczenie oraz uznanie dla interakcji wirtualnego świata z otoczeniem. Zazwyczaj jest to pierwsza styczność z tego typu rozgrywką nawet w przypadku doświadczonych graczy. Co i dla nas ma wielkie znaczenie i napawa dumą. Zobaczcie zwiastun:

escape Game z AR

Po takim sukcesie nie mogliśmy więc zapomnieć o dalszym wykorzystaniu tego narzędzia. Obecnie w naszym lokalu dostępne są cztery gry, które zawierają w sobie element rozszerzonej rzeczywistości. Wspomnieliśmy już o Zaginionych Kryształach, ale w tym zacnym gronie znajdują się również: Einstein Unsolved (nasza najnowsza gra, która nie tylko wykorzystuje AR, ale także wplata role-play) oraz dwie gry miejskie – Operacja Mindfall i Magiczny Portal. Wirtualny świat zapewnia nieograniczone możliwości, co widać w wymienionych grach. To niesamowicie plastyczne narzędzie, które pozwala kreować coraz to nowsze i bardziej rozbudowane środowiska. Dlatego jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz spotkacie się z nim w naszym lokalu!

  • Escape room dla dzieci: 100% 100%
  • Rozszerzona Rzeczywistość: 100% 100%
  • Wciągająca fabuła: 100% 100%
  • Zadowolenie Najmłodszych: 100% 100%

Wszystkich, którzy pragną spróbować tego niecodziennego doświadczenia, zapraszamy w nasze progi przy ulicy Kościuszki 74 w Krakowie. Gwarantujemy, że wspomnienie po takiej rozgrywce zostanie w Waszych głowach na długie lata!

Nowoczesny escape room z nową technologią

Escape room z nową technologią? Sprawdź jak wygląda połączenie sztuki z escape room z nową technologią. Protokół C.H.I.M.E.R.A w Krakowie

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych w Krakowie i okolicach? Sprawdź jak wyglądała nasza organizacja imprez firmowych dla firmy Samsung

Mobilny Escape Room

Mobilny escape room Alicja w Krainie czarów? Sprawdź nasz mobilny escape room! Jedyna taka okazja by przenieść się w magiczny świat pików i trefli…

Escape Room dla dzieci

Escape room dla dzieci z Augmented Reality? Sprawdź nasz escape room dla dzieci! Jedyna taka okazja by przenieść się w świat magii i czarów…

Event firmowy w siedzibie Akamai

Szukasz eventu firmowego w siedzibie swojej firmy?

Eventy firmowe impreza dla firmy motoryzacyjnej

Eventy firmowe w Krakowie? Sprawdź nasz success story o imprezie integracyjnej dla firmy motoryzacyjnej.

Impreza integracyjna na zamówienie – Sandomierz

Szukasz imprezy integracyjnej dla swojej firmy? Chcecie wyjechać za miasto i dobrze się bawić?

Imprezy integracyjne dla firm – success story

Jakie imprezy integracyjne dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o evencie dla firmy na 220 osób.

Eventy dla firm – Filharmonia Escape Room

Jakie eventy dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o escape roomie przygotowanym dla Filharmonii Krakowskiej.

Urodziny w escape rooms, czyli godzina w (s)pokoju.

Escape room, pokój zagadek – nazw tej rozrywki jest wiele, lecz wszystkie są podobnie enigmatyczne. Czym tak naprawdę są escape roomy i dlaczego organizacja urodzin dla dzieci właśnie tam to dobry pomysł? Poznaj urodziny w escape rooms od podszewki!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?