Case Study

Organizacja imprez firmowych  

To dla nas pestka – Samsung Kodołamacze

Kraków 2019

Jeśli czytaliście nasze poprzednie case study, wiecie już na pewno, że organizacja imprez firmowych to dla nas pestka. Zapewne nie macie co do tego żadnych wątpliwości. Co, oczywiście, nie oznacza, że nie pochwalimy się kolejnym takim przedsięwzięciem, jakie stanowi event escape room. ?

Case Study: Organizacja imprez firmowych – escape room i promocja
Klient: Samsung
Liczba uczestników: 150
Czas rozgrywki: 3 dni
Język: polski

Jak to się zaczęło?

Kogo porwaliśmy do zabawy tym razem? Rzeszę 150 handlowców, którzy do swojej dyspozycji mieli aż trzy nasze escape rooms! Były to: kryminalna Anatomia Zbrodni, orientalne Wyjście Smoka oraz szpiegowska Tożsamość Bergmanna. Wszystko to odbywało się w weekend od 22 do 24 lutego 2019 roku i to właśnie my zostaliśmy wytypowani jako jedyna firma w Krakowie, aby zorganizować event promocyjny znanego producenta sprzętu elektronicznego w escape roomach.

Organizacja imprez firmowych – Cel

Jaki był cel?
Chodziło o to, aby jak najlepiej wpleść produkty marki Samsung w konkretne fabuły pokoi zagadek, by zaskoczyć uczestników, z drugiej strony pokazać funkcjonalności sprzętu w innowacyjny sposób. Dlatego włączyliśmy produkty do zabawy i to właśnie one miały pomóc uczestnikom w rozwiązywaniu zagadek! Brzmi intrygująco, prawda? I tak też było!

Organizacja imprez firmowych: Drapieżcy

Każda drużyna liczyła sobie od trzech do ośmiu graczy, a na przejście pokojów mieli 60 minut. Na najlepsze grupy czekała specjalna nagroda – wejściówka na kolejny, zamknięty event! Liczba osób była limitowana – szczęściarzy było jedynie 100. Było o co walczyć, a to jeszcze bardziej podkręciło grywalizację między drużynami.

Organizacja imprez firmowych: Backstage

A jak to wyglądało za kulisami? Choć czas – start samej zabawy był wyznaczony na godzinę 15:30, to całe przygotowania rozkręciły się 5 godzin przed samym eventem! Tyle właśnie zajęło przewiezienie wszelakich sprzętów, przygotowanie oraz wdrożenie ich do gry. Sporo, co? Wyobraźcie sobie też, że trzeba było przeprowadzić specjalne testy, a naszymi króliczkami doświadczalnymi byli sami lokalni managerzy. Czy podołali? Oczywiście, że tak!
Całe szczęście, tym razem także otrzymaliśmy wielki kredyt zaufania od naszych partnerów – agencji BRAVE jak i jej klienta. Wspólnymi siłami staraliśmy się tak wpleść sprzęty Samsung, aby nie tylko nie uciąć ciągu logicznego, ale mocno go urozmaicić. I, jeśli mamy być szczerzy, wyszło świetnie, co widać było po reakcjach uczestników!
  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%
Jak zawsze, wszystko się udało i każdy wyszedł z tej zabawy z bagażem pozytywnych doświadczeń. Uczestnicy na zawsze zapamiętają, jakie sprzęty oferuje im firma Samsung, a my oraz nasi współorganizatorzy po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że biznes i dobra zabawa chodzą w parze.

Jeśli i Ty jesteś tego samego zdania, koniecznie do nas napisz! Szczególnie, że już za niedługo otwieramy nowy pokój – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Do Twojej dyspozycji są także nasze pozostałe roomy – Anatomia Zbrodni, Skrzynie Umarlaków, Zaginione Kryształy, czy mobilne escape rooms jak Piracka Przygoda, czy Einstein AR – czyli zbrodnia do kwadratu. Daj się porwać świetnej zabawie i zorganizuj swój event firmowy z nami!

Darmowy Escape Room

KOLEJNY DARMOWY ESCAPE ROOM, CZYLI ZRÓB SOBIE MAŁĄ PRZERWĘ NA KAWKĘ 😉 Escape room gratis – najnowsza odsłona!

Interaktywna gra miejska

Interaktywna gra miejska dla szkół – INTERAKTYWNA GRA MIEJSKA, CZYLI UROZMAICENIE KAŻDEJ SZKOLNEJ WYCIECZKI

Wyjście integracyjne kraków

GRA MIEJSKA DLA FIRM, CZYLI WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW Z ESCAPECITY. Gra miejska Kraków – na czym polega?

Wirtualny escape room dla szkół

WIRTUALNY ESCAPE ROOM DLA SZKÓŁ, CZYLI NIECODZIENNA WYCIECZKA KLASOWA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Online escape room – nie musisz wychodzić z domu by się dobrze bawić

Online Team Battle

ONLINE TEAM BATTLE, CZYLI (G)RYWALIZACJA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI. Escape room online, czyli niestandardowa rozrywka w sieci

Team building online

TEAM BUILDING ONLINE? Z GAMESCAPE TO MOŻLIWE! Daj szansę wirtualnej rzeczywistości, czyli integracja firmowa online!

Impreza firmowa Kraków

TEAM BATTLE W GRZE MIEJSKIEJ? OTO NOWOCZESNA IMPREZA FIRMOWA KRAKÓW! Potrójna dawka doznań! świetny klimat i zajmujące zagadki, dłuższy…

ESCAPE ROOM DLA FIRM

ESCAPE ROOM DLA FIRM? CZEMU NIE?! Gra outdoor… a może escape room Kraków? Wybierz sam! Koncept nowoczesnych gier miejskich

Świąteczna impreza firmowa – RADISSON BLU

Świąteczna impreza firmowa połączona z prezentacją hotelu od kuchni. Kolejne bardzo ciekawe zlecenie z Radisson Blu Hotel

Imprezy firmowe – SZCZYRK

Imprezy firmowe: gra obiektowa z rozszerzoną rzeczywistością (AR – Augmented Reality) po hotelu w Szczyrku

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?