TEAM BUILDING ONLINE? Z GAMESCAPE TO MOŻLIWE!

integracja online

TEAM BUILDING ONLINE? Z GAMESCAPE TO MOŻLIWE!

Daj szansę wirtualnej rzeczywistości, czyli integracja firmowa online!

Jesteś przedsiębiorcą, który w swoich podwładnych widzi ogromny potencjał i stale chce go poszerzać, na różne sposoby i w każdych warunkach? Z całego serca pragniesz, aby ekipa ludzi, którym dowodzisz, odznaczała się umiejętnością dobrej komunikacji, lojalnością wobec siebie oraz wspieraniem się wzajemnie? Zależy Ci na tym, aby atmosfera w miejscu pracy była wyjątkowa?

Jeśli na każde z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że ten artykuł jest dla Ciebie! 😉 Z pewnością zapoznanie się z naszą ofertą team building online i skorzystanie z niej dołoży cegiełkę do celu, który sobie wyznaczyłeś.
I to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu. Więc jeśli nie jesteś w stanie wygospodarować większej ilości czasu na dojazd do wybranej lokalizacji lub boisz się, że pogoda pokrzyżuje Twoje plany… Nie masz się już o co martwić! Przychodzimy do Ciebie z rozwiązaniem idealnym!

Brzmi intrygująco, prawda? Oczywiście, że tak! Dlatego właśnie koniecznie czytaj dalej – a z całą pewnością nie pożałujesz!

team building online

Escape room online jako pomysł na niebanalny event online

No dobrze, zapewne zapytasz, co mamy Ci do zaoferowania… Spieszymy więc z odpowiedzią!

Przygotowaliśmy dla Ciebie wirtualne wersje naszych pokoi zagadek. Jak zapewne dobrze wiesz, taka forma rozrywki opiera się na „wyjściu” z pokoju – co niekoniecznie musi wyglądać jak dosłowne wyjście. Może chodzić o ukończenie misji, która osadzona jest w danym klimacie (np. szpiegowskim lub kryminalnym) oraz w konkretnej fabule.

Aby tego dokonać, uczestnicy muszą krok po kroku rozwiązywać kolejne łamigłówki, kooperując ze sobą. Na grę przeznaczona jest pewna ilość czasu, zazwyczaj pełna godzina. Nad bawiącymi się osobami czuwa Mistrz Gry, gotowy do udzielenia wskazówek w razie takiej potrzeby, który na koniec podsumuje z grupami wyniki ich współpracy.

A jak to wygląda w wersji wirtualnej?

Aby zagrać w escape room online, potrzebujesz łącza internetowego, myszki oraz laptopa lub komputera. Wszystko rozgrywa się na monitorze, gdzie oprócz pokoju, widać także kursor każdego z uczestników. Istnieje także możliwość porozumiewania się między sobą przez wybrany komunikator, np. MS Teams, Zoom, Google Meets, etc. 🙂 A jeśli chodzi o Mistrza Gry, to spokojnie – nigdzie nie ucieka! Nadal cały czas śledzi rozgrywkę i czeka na sygnał od grupy, kiedy ta potrzebuje jego wsparcia.

wirtualny escape room

Jest to więc idealny sposób na event online dla Ciebie oraz Twoich współpracowników!

Team building online, jakiego jeszcze nie było!

Przejdźmy więc do tego, co dla Ciebie najważniejsze, a mianowicie: co może dać Ci integracja online?

Cóż, zalet jest wiele, ale jeśli Tobie najbardziej zależy właśnie na tym, aby Twoja grupa była zgrana i oddana sobie wzajemnie, to możemy zapewnić Cię, że nasze wirtualne pokoje bezsprzecznie się do tego przyczynią. 😉 Dlaczego?

TEAM BUILDING ONLINE

Bo integracja firmowa online w formie escape room-u to przede wszystkim wspólne rozwiązywanie problemów (jakimi w tym przypadku są poszczególne zagadki) i ukierunkowanie na jeden zbieżny cel, czyli ukończenie misji. Uczestnicy siłą rzeczy, dla ogólnego dobra sprawy, muszą komunikować się między sobą, a także wzajemnie sobie pomagać, aby jak najsprawniej i jak najlepiej rozwiązać łamigłówki.

Poza tym istnieje jeszcze jedna ważna kwestia, którą, jako pracodawca, zapewne się zainteresujesz. Integracja online może bowiem pomóc Ci spojrzeć na grupę ludzi, których znasz, z innej perspektywy. W środowisku, gdzie nie ważą się losy Twojej firmy, a Ty nie musisz martwić się o swoje być lub nie być na rynku, posiadasz niespotykaną okazję, aby w stu procentach skupić się na przyjrzeniu się swojemu zespołowi. 

 Kto wie, być może okaże się, że dostrzeżesz w kimś cechy, które do tej pory w natłoku zadań kompletnie Ci umknęły? A to przecież może dać Ci potężne narzędzie, które pozwoli Ci wyciągnąć z Twoich podwładnych to, co najlepsze! To brzmi jak profit dla obydwu stron, prawda? I o to właśnie chodzi! 😀

Zaznaczmy jeszcze, że team building online zapewni Twojemu zapracowanemu zespołowi trochę rozrywki! Wiadomo, że wspólna zabawa łączy ludzi. 😉 Uwaga, istnieje ryzyko, że wystąpi pewien intrygujący efekt uboczny! Może okazać się bowiem, że współpracownicy uznają Cię za najlepszego i najbardziej kreatywnego szefa, jakiego mieli! Ale to chyba nie jest wielki problem, hmm? 😉

Nie zwlekaj więc!

wirtualny escape room

Pokaż się z najlepszej strony i podaruj sobie oraz swoim podwładnym chwilę, w której nie tylko umocnisz więzi między współpracownikami, ale także dostarczysz im solidnej dawki emocji oraz rozrywki!

Twój zespół bezsprzecznie zasługuje na wszelkie dobrodziejstwa, a my jesteśmy w stanie je zapewnić! Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj się z nami. 🙂

Nasz escape room online czeka właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia! 😉

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?