Kryminalny escape room online

– KULTOWY ESCAPE ROOM GAMESCAPE PRZENIESIONY DO WIRTUALNEGO ŚWIATA

Kryminalny escape room online

KULTOWY ESCAPE ROOM GAMESCAPE PRZENIESIONY DO WIRTUALNEGO ŚWIATA

Czy pamiętasz nasz pokój zagadek o dźwięcznej nazwie „Anatomia Zbrodni 2.0”? Może miałeś okazję o nim słyszeć, a nawet go… odwiedzić?!

Cóż, jeśli tak, to świetnie! Teraz masz okazję przeżyć to z nami JESZCZE RAZ (w nieco odnowionej wersji ;)).
Wciel się zatem w rolę wybitnego kryminologa i niczym agent FBI czy CSI znajdź dowody, które pomogą zidentyfikować seryjnego mordercę z lat 90. XX wieku!
No dobrze, ale jak miałbyś tego dokonać? Przecież nasza branża aktualnie należy do tych zamkniętych (wiadomo, z jakiego powodu).
Cóż… Przygotuj się więc na małe zaskoczenie. KONIECZNIE usiądź w fotelu, bo możliwe, że padniesz z wrażenia!

Siedzisz?

Gotowy?

To czytaj dalej!

Kryminalny escape room online

KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE

Co? Czy to prawda? Czy to W OGÓLE MOŻLIWE?! Cóż.. Jeśli by nie było, to nie pisalibyśmy tego tekstu 😉

Jak zapewne dobrze wiesz, najpierw pokój zagadek Anatomia Zbrodni znajdował się na ul. Dietla. Po wielkiej przeprowadzce nowa jego odsłona to Anatomia Zbrodni 2.0.  na ul. Kościuszki 74 w Krakowie. A w 2021 roku wchodzimy i z tą przygodą do świata online!

Zajrzyj zresztą na naszą stronę https://gamescape.pl/pokoj/anatomia-zbrodni-escape-room-online/ i przekonaj się na własne oczy! Już nam wierzysz? To cudownie!

No dobra, wirtualny escape room Gamescape brzmi intrygująco, jednak zapewne zapytasz, na czym konkretnie on polega?

Kryminalny escape room online

JAK PRZEBIEGA GRA?

Już spieszymy z wyjaśnieniem! Otóż jedyne, co jest Ci potrzebne, to laptop lub komputer z włączonym Internetem, myszka oraz ekipa znajomych. Ewentualnie kubek ciepłej kawy lub herbaty 😉

W samej grze może brać od 1 do 5 osób, a przewidywany czas jej trwania to standardowe 60 minut, więc warunki mają się całkiem podobnie, jak w przypadku wersji stacjonarnej. Oczywiście, Ty i Twoja drużyna spotykacie się na wirtualnym gruncie, więc żadne z Was nie musi ryzykować wychodzeniem z domu 😉

Gra odbywa się na ekranie, gdzie znajdujesz się w przestrzeni, którą możesz oglądać z każdej strony (widok 360˚). W zabawie nie bierze udziału aktor (moderator w pokoju), któremu uczestnicy wydają polecenia. Widzisz kursory swoich kompanów, a co za tym idzie – dzięki ruchom myszki każdy może rozwiązać konkretne zagadki.

To pozwala Wam na bieżąco śledzić swoje poczynania. Jeśli macie taką ochotę, możecie połączyć się ze sobą przez wybrany przez Was komunikator (zoom, google meet czy whats’up) i wymieniać się informacjami głosowo i z udziałem kamery 😉

Czymże by był escape room online bez Mistrza Gry?! Spokojnie więc, pieczę nad rozgrywką będzie sprawowała kompetentna osoba, która w razie wszelakich wątpliwości delikatnie nakieruje Ciebie i Twoją drużynę na pewien sposób rozwiązania konkretnej łamigłówki.

 

Brzmi nieźle, prawda? A to jeszcze nie wszystko…

Kryminalny escape room online

NOWOŚCI, NOWOŚCI!

Oczywiście, samo przeniesienie stacjonarnego escape roomu do wirtualnej rzeczywistości jest już sporym wyczynem, ale my postanowiliśmy ambitnie pójść o krok dalej!

Właśnie dlatego kryminalny escape room online Gamescape został wzbogacony o zupełnie NOWE zagadki! Nie musisz więc martwić się tym, że w trakcie zabawy przypomnisz sobie wszystkie rozwiązania, a przejście tej wersji nie okaże się tak ekscytujące, jak zakładałeś, że będzie.

Nic z tych rzeczy!

Choć, jeśli nas znasz, to z pewnością nie powinno być dla Ciebie wielkim zaskoczeniem 😉

DLACZEGO MIAŁBYŚ WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%

W imieniu swoim i zespołu dziękujemy Gamescape za świetną zabawę.

Oczywiście Mikołaj uratowany, więc spodziewamy się cudownych świąt i mnóstwa prezentów 🙂

Na Państwa ofertę zdecydowaliśmy się z uwagi na brak możliwości spotkania w „realu”. Tego typu aktywności ‘on line” pozwalają na integrację i dobrą zabawę z przymrużeniem oka 🙂

Paulina Wolna

Head of Buying Center POZNAN & EU Key Account Indirects NIVEA, Nivea

Było super.

Dziękuję za sprawna współpracę!

Będę na pewno Was polecać i proszę dać znać, jak pojawią się nowe scenariusze escape room online.

Pozdrawiam,

Justyna Sobieralska

NAPRAWDĘ? JESZCZE O TO PYTASZ?!

Ale skoro nie czujesz się wystarczająco zachęcony, to z chęcią podamy Ci całą listę zalet naszej nowej zabawy! No bo przecież kto bogatemu zabroni?

Czytaj więc uważnie!

ZNÓW MOŻESZ SPOTKAĆ SIĘ Z NAJBLIŻSZYMI…

Nie dość, że możesz wrócić do swojego ulubionego escape roomu i to bez konieczności wychodzenia z domu, to na dodatek masz szansę znów świetnie zabawić się ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną… Generalnie z tymi osobami, za którymi tęsknisz, a których nie masz możliwości zbyt często widywać.

…LUB NIECO OD NICH ODETCHNĄĆ

Tak, nasza gra także oferuje Ci możliwość zabawy w pojedynkę! Wyobraź sobie, że odcinasz się od wszystkiego na caaaaalutką godzinę i w zaciszu własnego pokoju realizujesz swoje ukryte marzenie o łapaniu złoczyńców! Czy to nie brzmi świetnie?!

COŚ NA ZĄB

Do tego niewątpliwym plusem jest to, że podczas rozgrywki możesz raczyć się jakimś pysznym daniem, upichconym przez Ciebie lub któregoś z domowników… Albo przemiłego pracownika branży gastronomicznej (pamiętaj, oni również potrzebują pomocy w tych trudnych czasach) 😉

SIŁOWNIA DLA UMYSŁU ZAWSZE OTWARTA!

Zawsze też przyda Ci się trochę rozruszać szare komórki. Jeśli coraz częściej zdarza Ci się popaść w cug oglądania zabawnych filmików z kotkami, a po czasie przeżywasz kryzys egzystencjalny pod tytułem „Znów nie zrobiłem niczego ciekawego”, to ta opcja na pewno pomoże Ci wyrwać się z tego męczącego marazmu!

Z pewnością udało by nam się przytoczyć jeszcze kilka plusów, jednak nie chcemy Cię przytłoczyć 😉 Mamy jednak nadzieję, że udało nam się choć troszeczkę Cię przekonać.

JEŚLI TAK…

 To serdecznie zapraszamy Cię do zabawy! Odkryj nowy wymiar rozrywki i poznaj możliwości, jakie da Ci wirtualny escape room! Poczuj, że wreszcie nic Cię nie ogranicza!

 Przypominamy, abyś zajrzał na https://gamescape.pl/pokoj/anatomia-zbrodni-escape-room-online/, bo to właśnie tam możesz dokonać rezerwacji 😉

 Do zobaczenia… albo raczej – usłyszenia!

 Cześć! 😀

wirtualny escape room

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?