ONLINE TEAM BATTLE, CZYLI (G)RYWALIZACJA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

integracja online

ONLINE TEAM BATTLE, CZYLI (G)RYWALIZACJA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

Hej, przedsiębiorco!

Czy ostatnimi czasy odczuwasz, że zapał Twojego zespołu nieco osłabł? Pracownicy wydają Ci się zmęczeni, zastani w jednym miejscu, zasępieni? Martwisz się, że taka sytuacja odbije się negatywnie na kondycji nie tylko poszczególnych osób, ale też Twojej firmy? Nic dziwnego, w końcu każdy szanujący się pracodawca świetnie zna zasadę, że wypoczęty i odpowiednio pobudzony podwładny to sama korzyść dla każdego biznesu!

Niewątpliwie, sam na pewno zaliczasz się do tego zacnego grona mądrych zarządzających. Dlatego właśnie szukasz rozwiązania, które pomogłoby Twoim pracownikom nabrać wiatru w żagle i z nową energią ruszyć na podbój świata! 😉

Zapewne w Twojej głowie pojawiła się pewna iskierka, jak rozbudzić zespół, jednak możliwe, że na drodze do tego celu stoją pewne przeszkody. Być może w tym momencie nie ma za bardzo widoków na to, aby w najbliższym czasie udać się gdzieś większą grupą? Albo miejsce, które Cię interesuje, znajduje się zbyt daleko?

Spokojnie więc, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Kiedy tylko zaznajomisz się z tym artykułem, z całą pewnością uwierzysz, że integracja firmowa online to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Escape room online, czyli niestandardowa rozrywka w sieci

Pragniesz spróbować czegoś nowego i zarazem zaskoczyć swoich współpracowników? Jeśli czytasz nasz blog, to z całą pewnością znasz ideę pokoi zagadek. 😉 Ale czy wiesz, że dzięki nim możesz urządzić niezapomniany event online?! Tak, to jak najbardziej możliwe! Jedyne, czego Ty oraz Twój zespół potrzebujecie to około 60 minut wolnego czasu, komputera lub laptopa, oraz myszki!
Podobnie jak w przypadku gry analogowej, integracja firmowa online ma miejsce w wybranym przez Ciebie oraz Twój zespół pokoju. Łączycie się ze sobą przez dowolny firmowy komunikator (np. MS Teams, Zoom, Google Meets), dzięki czemu macie możliwość swobodnej rozmowy.
wirtualny escape room
Na ekranie widzicie też kursory wszystkich graczy, co dodatkowo ułatwia Wam rozeznanie się w tym, która zagadka jest aktualnie rozwiązywana. A jakby tego było mało – nad całą rozgrywką czuwa Mistrz Gry, także nie musicie martwić się o brak podpowiedzi… W razie potrzeby, oczywiście. 😉

Ekscytujący wymiar (g)rywalizacji, czyli online team battle

Jesteśmy pewni, że potrafiłbyś bez zająknięcia wymienić całą listę zalet, jaką posiada escape room online. To świetny sposób kreatywnego spędzenia czasu, zacieśnienia więzi między współpracownikami, a być może też pomoc przy wyłonieniu przyszłego lidera…

Jednak czy wiesz, że nasza rozgrywka może być jeszcze bardziej ekscytująca, a co za tym idzie – dająca więcej radochy?
Online team battle to coś, co pomaga zwiększyć intensywność doznań i opiera się na (g)rywalizacji między podgrupami, na które możesz podzielić uczestników zabawy! 😉
Każdy zespół ma na grę tyle samo czasu, ma przed sobą te same zadania i musi wykonać tę samą misję, ale dodatkowo na karku czuje jeszcze oddech pozostałych graczy! To z całą pewnością podkręci emocje! Szczególnie, jeśli wymyślisz motywujący system nagród dla najlepszych drużyn. 😉 Ale to już zależy wyłącznie od Ciebie.

Tak samo jak klucz zwycięstwa, który sobie założysz. Czy będzie nim liczba punktów? A może postawisz na czas przejścia gry? Którejkolwiek ze ścieżek nie obierzesz – po prostu daj szansę swoim pracownikom się wykazać! Czy to w roli kryminologa, czy tajnego agenta do zadań specjalnych! Uwierz nam, nie pożałujesz! 😉 A integracja online już na Ciebie czeka!

online team battle

Podsumowując… ONLINE TEAM BATTLE

Jeśli czujesz, że powinieneś na nowo rozbudzić pasję do pracy w swoich podwładnych, umocnić ich więzi między sobą, pobudzić do kreatywnego i logicznego myślenia, wyłonić spośród nich osoby o wyjątkowych zdolnościach, a także dać im odrobinę wytchnienia i relaksu…
To niezależnie od okoliczności, integracja online jest dostosowana do potrzeb zarówno Twoich, jak i Twojego zespołu! Nie potrzebujecie nawet wychodzić z domu, aby świetnie się ze sobą bawić! 😉 A to z całą pewnością uratuje Was w czasie gorszej pogody lub większej odległości.

Pamiętaj też, że czeka na Ciebie opcja online team battle, która urozmaici rozgrywkę i wzbogaci ją o (g)rywalizację oraz dawkę mocnych emocji! Tak pasjonujący event online na pewno zostanie zapamiętany przez każdego gracza, a przecież wspomnienia są bardzo cenne! 😀

Tak więc, jeżeli czujesz, że właśnie tego szukałeś, zapraszamy do zabawy w naszych pokojach zagadek w wirtualnej wersji!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?