Case Study

Escape room z nową technologią

PROTOKÓŁ C.H.I.M.E.R.A.

Kraków 2020

escape room z nową technologią
Czy kojarzysz historię z filmu lub książki pod tytułem „Inferno” Dawna Browna? Jeśli tak, to na pewno jedne z Twoich pierwszych skojarzeń będzie wirowało gdzieś wokół porywającej akcji, naszpikowanej odniesieniami do świata sztuki. Swoiste połączenie dwóch, zdawałoby się, wykluczających się uniwersów – wytwornej przeszłości oraz pełnej pędu teraźniejszości. Do tego na pewno na myśl przyjdzie Ci rozwiązywanie zagadek oraz presja, aby zapobiec rozprzestrzenieniu się groźnego wirusa.

PROTOKÓŁ C.H.I.M.E.R.A. – nowoczesny escape room łączący sztukę z technologią AR

A czy wiesz, że u nas jesteś w stanie doznać tych wszystkich rzeczy na własnej skórze? Wystarczy, że zajrzysz do naszego najnowszego escape roomu – Protokołu C.H.I.M.E.R.A.! Jeśli potrzebujesz:
* porządnej dawki adrenaliny,
* stać się bohaterem
* i uchronić ludzkość przed zagładą
– ta gra i rozrywka jest stworzona właśnie dla Ciebie!

escape room z nową technologią

ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ – Escape room z nową technologią

 Protokół C.H.I.M.E.R.A. pokój zagadek gwarantuje, że uczestnik zabawy jest w stanie, przy pomocy nowoczesnej technologii, przedostać się do uwikłanego w wiele sensów świata sztuki oraz odnaleźć w niej kody tylko czekające na złamanie.
Masz niepowtarzalną szansę wcielić się w szpiega, który pod presją nieubłaganego czasu, czując oddech antagonistów na karku, ma za zadanie uratować świat przed rozprzestrzenieniem się niebezpiecznego wirusa.

escape room z nową technologią
Twoim sprzymierzeńcem stanie się właśnie wirtualny świat, gdzie odnajdziesz nieocenioną pomoc. Wszystko, czego potrzebujesz, to iPad, który w pewnym momencie… po prostu wpadnie Ci w ręce. To on poprowadzi Cię przez dalszą rozgrywkę. Jedyne, co musisz zrobić, to podążać za wyświetlającymi się nań wskazówkami. Dla takiego agenta jak Ty to nic trudnego. 😉

WIELOPOZIOMOWA ROZRYWKA – Escape room z nową technologią

Ale rozszerzona rzeczywistość to nie wszystko! W naszym pokoju możesz wznieść się na wyżyny – nie tylko te intelektualne. 😉 O czym mowa? Tego nie możemy Ci zdradzić, ale wiedz, że będzie warto – jeśli chcesz rozruszać nie tylko swój umysł, ale także i ciało. Zupełnie tak, jak to robią profesjonaliści.

Ale uważaj! Nie gwarantujemy Ci, że po tej zabawie nie nabierzesz ochoty na rzucenie dotychczasowego życia i stanie się prawdziwym tajnym agentem! Albo malarzem, i to nie tym pokojowym!
A jeśli już o pokoju mowa, a raczej jego braku… Kojarzysz na pewno coś takiego jak syndrom brother in arms… No właśnie! Jeśli tylko nie zdecydujesz się na samotną akcję, to na pewno w zespole, z którym będziesz rozwiązywać zagadki, zacieśnią się więzi. W końcu wspólne ratowanie świata zbliża do siebie ludzi! Trwała integracja to jest to! No i w końcu – niewątpliwie rozgrzejesz swoje szare komórki do czerwoności! Same profity, nie ma co zwlekać!

escape room z nową technologią

KONTYNUACJA? NO PEWNIE! – Escape room z nową technologią

A jeśli należysz do tych, którym ciągle mało – zapraszamy Cię na dalszą część, tym razem w formie gry miejskiej. Zresztą… czy aby na pewno chcesz poprzestać tylko na połowie rozwiązania tajemnicy? Jesteśmy przekonani, że tak wytrawny łowca przygód, jakim niewątpliwie jesteś, nie mógłby sobie pozwolić na niedopowiedzenia. Szczególnie, że gra na zewnątrz łączy w sobie eksploracją pięknego Krakowa. Przyznaj – jest to nie lada gratka! Wyobraź to sobie – Ty i Twoi znajomi odkrywacie uroki tego zabytkowego miasta, jednocześnie wypełniając misję, o której wiecie tylko Wy. Czyż nie brzmi to kusząco? 😉
escape room z nową technologią

PODSUMOWUJĄC…

  • WYKONANIE MISJI: 100% 100%
  • SATYSFAKCJA: 100% 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA: 100% 100%
  • ZABAWA: 100% 100%

Protokół C.H.I.M.E.R.A. to escape room stworzony dla osób, które w gronie znajomych lub rodzinnym pragną stawić czoła nie tylko zagadkom, ale także i arcyniebezpiecznemu wirusowi. Szpiegowski wątek, mnogość kulturowych odniesień, presja czasu oraz interakcja otoczenia z rozszerzoną rzeczywistością to to, co pozwoli Tobie oraz Twojej ekipie zanurzyć się w klimat znany z „Inferno”, czy z Mission Impossible.

Czy jesteś gotów stawić czoła niebezpieczeństwu i drepczącym po piętach wrogom? Jeśli tak… Protokół C.H.I.M.E.R.A. czeka właśnie na Ciebie! Zgłoś się do Gamescape! Już dziś!

Nowoczesny escape room z nową technologią

Escape room z nową technologią? Sprawdź jak wygląda połączenie sztuki z escape room z nową technologią. Protokół C.H.I.M.E.R.A w Krakowie

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych w Krakowie i okolicach? Sprawdź jak wyglądała nasza organizacja imprez firmowych dla firmy Samsung

Mobilny Escape Room

Mobilny escape room Alicja w Krainie czarów? Sprawdź nasz mobilny escape room! Jedyna taka okazja by przenieść się w magiczny świat pików i trefli…

Escape Room dla dzieci

Escape room dla dzieci z Augmented Reality? Sprawdź nasz escape room dla dzieci! Jedyna taka okazja by przenieść się w świat magii i czarów…

Event firmowy w siedzibie Akamai

Szukasz eventu firmowego w siedzibie swojej firmy?

Eventy firmowe impreza dla firmy motoryzacyjnej

Eventy firmowe w Krakowie? Sprawdź nasz success story o imprezie integracyjnej dla firmy motoryzacyjnej.

Impreza integracyjna na zamówienie – Sandomierz

Szukasz imprezy integracyjnej dla swojej firmy? Chcecie wyjechać za miasto i dobrze się bawić?

Imprezy integracyjne dla firm – success story

Jakie imprezy integracyjne dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o evencie dla firmy na 220 osób.

Eventy dla firm – Filharmonia Escape Room

Jakie eventy dla firm w Krakowie? Przeczytaj nasze succes story o escape roomie przygotowanym dla Filharmonii Krakowskiej.

Urodziny w escape rooms, czyli godzina w (s)pokoju.

Escape room, pokój zagadek – nazw tej rozrywki jest wiele, lecz wszystkie są podobnie enigmatyczne. Czym tak naprawdę są escape roomy i dlaczego organizacja urodzin dla dzieci właśnie tam to dobry pomysł? Poznaj urodziny w escape rooms od podszewki!

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?