NAJWIĘKSZA LOTERIA ESCAPE ROOM ONLINE

KONKURS

ESCAPE ROOM ONLINE – PROMOCJA DLA TWOJEJ FIRMY, LOKOWANIE PRODUKTU ORAZ BRANDING

JESZCZE NIE?! Więc na co czekasz?!

Do zgarnięcia są 3 nagrody, ale uważaj, bo konkurencja jest niemała – tysiące ludzi bierze udział w tym starciu! Nie czekaj więc i zarejestruj się tak szybko, jak to tylko możliwe!

Wystarczy jedynie laptop lub komputer w zaciszu własnego domu, aby połączyć się ze współgraczami, którzy mogą znajdować się w innym mieście… a nawet kraju! Jednak wirtualnie wszyscy wylądujecie w mrocznych i zimnych murach więzienia, z którego będziecie musieli się jak najszybciej wydostać! Urządźcie ucieczkę na miarę Andy’ego z Shawshank, pryśnijcie zza krat i weźcie udział w tajemniczej misji wojskowej!

Pamiętajcie jednak, że zło nie śpi i czai się wszędzie. Kto wie, może będziecie zmuszeni stanąć oko w oko z istotami nie z tego świata?
W każdym razie to brzmi, jak świetny pomysł na spotkanie z najbliższymi – czy to rodziną, czy przyjaciółmi – i to na odległość! A jaki jest cel? Wspólnymi siłami będziecie musieli wydostać się z pokoju lub ukończyć specjalną misję (tak, jak to będzie miało miejsce u nas, w Gamescape).

I to właśnie nazywa się gra pełna emocji! Oto, co chcemy, abyś przeżył razem z nami, biorąc udział w największym konkursie escape rooms online!

Wirtualne pokoje zagadek?

 

 

escape room online

Pewnie kojarzy Ci się to z rysunkową formą 2D, gdzie po prostu klikasz przedmiot, który Cię interesuje.

Spokojnie, nic z tych rzeczy. 😉 Będziesz mógł wchodzić w interakcje z całym pokojem – otwierać szuflady, manipulować puzzlami i tak dalej – wszystko to za pośrednictwem komputera, oczywiście.

Jak działa gra online?

escape room online

Podstawowa idea jest taka sama jak w przypadku pracy w domu. Członkowie zespołu logują się do rozmowy video, a na ekranie monitora na bieżąco pokazuje się to, co dzieje się w wirtualnym pokoju zagadek.

 Jednak co do samej rozgrywki, istnieją trzy opcje:

Pierwsza z nich to live escape room online. Zabawa w tym trybie będzie miała miejsce w  prawdziwym pokoju zagadek, a odbywać się będzie poprzez rozmowę video.  Na monitorze nie zobaczysz awatara, który miałby odzwierciedlać graczy, ale widoczne będą ruchy Twoich znajomych, reprezentowane przez kursory. To z pewnością ułatwi rozgrywkę i umożliwi płynniejszy przepływ komunikacji między Wami! 😉 W grze pomoże Ci też niezawodny i wszechwiedzący Mistrz Gry, którego możesz spotkać w tradycyjnym escape roomie.  Nawet nie odczujesz różnicy, że cała zabawa rozgrywa się w wirtualnej rzeczywistości!

Live cam escape room online to niemal to samo, co opisany wyżej tryb, jednak tutaj udział w zabawie bierze kamera, a razem z nią aktor, który będzie wykonywał polecenia dane przez uczestników.

Trzecią opcją jest gra 3D na żywo, gdzie będziesz wchodzić w interakcję z symulacją 3D wirtualnego pokoju zagadek. Brzmi prosto, prawda?

wirtualny escape room

Emocjonująca gra toczy się online, a to oznacza, że będziesz mógł świetnie się bawić z osobami z różnych miejsc na świecie! Czy to z ciocią z Ameryki, czy z przyjacielem, który wyjechał na studia na drugi koniec Polski. Dzięki temu znów poczujecie się, jakbyście byli ze sobą w jednym miejscu! To z pewnością wielka zaleta, nie tylko w czasie pandemii 😉

Na czym dokładnie polega zabawa?

Do zgarnięcia są 3 miejsca – każde będzie darmowym wejściem do AŻ SIEDMIU wirtualnych gier escape rooms! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz na https://escaperoomgiveaways.com. Możesz również zdobywać punkty bonusowe.

 

Jak wygląda system punktów bonusowych?

Punkty bonusowe będziesz mógł zdobyć poprzez:

  • Polubienie i udostępnianie naszej strony w mediach społecznościowych.
  • Polubienie i udostępnianie stron w mediach społecznościowych naszych partnerów.
  • Otrzymywanie poleceń od znajomych.
  • Tweetowanie o konkursie.
  • Odwiedzenie naszej strony internetowej o pokojach zagadek.
  • Przez wykonanie wielu innych aktywności.

Czy będziesz mógł wykorzystać kupony, aby zagrać w dowolną grę?

lokowanie produktu w escape room

Zwycięski voucher obejmuje po jednej grze u każdego z naszych partnerów, co oznacza, że w wybranym escape roomie możesz wejść do jednego pokoju zagadek online.

W każdej zabawie mogą wziąć udział Twoi znajomi. Jednak ich liczba może różnić się w zależności od gry. Dokładne szczegóły rozgrywki dyktowane są przez poszczególnych partnerów.

Na koniec pamiętaj, że ważność Twojego kuponu wygasa 6 miesięcy od daty wystawienia! Aby zobaczyć szczegółową listę firm z branży escape rooms oraz pokoi zagadek biorących udział w konkursie, koniecznie przejdź do strony konkursowej!

Jak zrealizować kupony?

escape room online

Nasz partner, seoorb.com, który jest gospodarzem konkursu, będzie rozdawać i wysyłać zwycięzcom wszystkie vouchery. Rozdanie nagród odbędzie się w ciągu tygodnia od ogłoszenia wygranych, a kupon zostanie zawarty w mailu pt. „Twój globalny pakiet pokoi zagadek online”.

Będziesz zobowiązany odebrać nagrodę w ciągu tygodnia od wiadomości o swoim zwycięstwie, odpowiadając na wysłanego przez gospodarza maila. Jeśli tego nie dokonasz, Twoja szansa przepadnie, a ktoś inny zgarnie Twoją nagrodę.

Jak przedstawia się harmonogram konkursu?
Witryna internetowa http://escaperoomgiveaways.com już działa.
Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się w poniedziałek 1.02.2021, o godzinie 17:00 i potrwa 14 dni.
Konkurs zakończy się w niedzielę 14.02.2021 o godzinie 17:00
Zwycięzców wyłonimy w drodze losowania w wydarzeniu na żywo na Facebook-u, które odbędzie się we wtorek 16.02.2021 r. o godzinie 17:00. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną ujawnione wkrótce.

Niesamowite możliwości na miarę naszych czasów!

Jeśli więc chcesz wziąć udział w czymś przełomowym, co jednocześnie:

  • zapewni Ci sporą dawkę darmowej rozrywki,
  • pozwoli spędzić czas z najbliższymi,
  • a do tego istnieje szansa, że coś wygrasz (np. dostęp do sensacyjnego escape roomu online Projekt XD lub rodzinnego pokoju zagadek online „W Krainie Czarów” w Gamescape

koniecznie zarejestruj się na http://escaperoomgiveaways.com!

To też niezwykła szansa, aby bez wychodzenia z domu oraz nakładów finansowych poznać escape roomy na całym świecie! A powiedzmy sobie szczerze – taka okazja nie trafia się często (o ile w ogóle). 😉

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału! No i oczywiście…

Do zobaczenia!

Zespół Gamescape

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?