Gra miejska w Krakowie – wersja na hulajnogach

escape city

Gra miejska w Krakowie – wersja na hulajnogach

Wiosenna pogoda zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kwitną nasze nowe pomysły na coraz to bardziej kreatywne formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. W kwietniu tego roku po raz pierwszy udało nam się zorganizować prawdziwie niesamowity event, czyli „Gra miejska w Krakowie” w pionierskiej wersji hulajnogowej! Na potrzeby wyjazdu integracyjnego dla firmy podjęliśmy się wyzwania, aby stworzyć alternatywę dla poruszania się po mieście pieszo- i tak właśnie wcieliliśmy w życie nową wersję gry miejskiej, w której uczestnicy zamiast chodzenia wybrali przejażdżkę na hulajnogach firmy TIER.

CZYM W OGÓLE JEST GRA MIEJSKA W KRAKOWIE W NOWEJ ODSŁONIE?

Nowa gra jest modyfikacją znanej wam już „Operation Mindfall”, która pozwala wcielić się w tajnych agentów ratujących ludzkość przed najpotężniejszą organizacją świata – SpiderTech. Waszym zadaniem jest odnalezienie antidotum na wirusa, który w krótkim czasie jest w stanie opanować całą planetę. Jednak tym razem gracze zamiast poruszać się pieszo, wyruszyli na misję na… hulajnogach! Przez dwie i pół godziny ponad trzydziestu uczestników gry miejskiej właśnie w tej formie zwiedzało Kraków, rozwiązując przygotowane przez nas zagadki.

gra miejska w krakowie

Agenci po wyruszeniu z naszej siedziby przy ulicy Kościuszki, dotarli nie tylko do znanego wszystkim krakowskiego rynku – udało im się również lepiej poznać między innymi Bulwary Wiślane, Planty oraz Błonia. Skorzystali zarówno z szansy na pełną wrażeń przygodę, ale również spędzili aktywny dzień w jednym z najpiękniejszych polskich miast – trzeba przyznać, że był to prawdziwie niezapomniany wyjazd. W wykonaniu misji pomagały im oczywiście iPad z instrukcjami, kierujący graczy w stronę kolejnych zagadek oraz plecak z niezbędnymi akcesoriami potrzebnymi do ukończenia zadań

KRÓTKO O TYM, JAK POWSTAŁA GRA NA HULAJNOGACH

Jako że uwielbiamy podejmować się coraz to ciekawszych wyzwań, nie mieliśmy wątpliwości, co do stworzenia alternatywnej wersji naszej kultowej gry „Operation Mindfall” w wydaniu hulajnogowym. W ciągu tygodnia opracowaliśmy trasę optymalną dla tego środka transportu i rozpoczęliśmy testy w plenerze. Nie przeszkodziły nam nawet temperatury ujemne i trudne warunki pogodowe – misja zakończyła się powodzeniem, a uczestnicy wyjazdu firmowego mogli wcielić się w tajnych agentów i przeżyć pełną wrażeń przygodę.

HULAJNOGOWE SZALEŃSTWO – CZY TO JUŻ KONIEC?

Oczywiście, że nie! Przygotowane przez nas escape roomy oraz gry miejskie z całą pewnością dostarczą wam całej palety wrażeń i nie pozwolą na ani sekundę nudy. Gamescape to miejsce idealne na każdą okazję – od wyjazdów integracyjnych połączonych z kreatywnością i grupową współpracą po rodzinne wyjścia, które zamienią zwykły dzień w pełną wrażeń przygodę. Zawsze też jesteśmy otwarci na wasze propozycje – można powiedzieć, że nietypowe życzenia to nasza specjalność. Gorąco zachęcamy was do zapoznania się z ofertą Gamescape Kraków – zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

escapecity

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?