KOLEJNY DARMOWY ESCAPE ROOM, CZYLI ZRÓB SOBIE MAŁĄ PRZERWĘ NA KAWKĘ 😉

escape city

KOLEJNY DARMOWY ESCAPE ROOM, CZYLI ZRÓB SOBIE MAŁĄ PRZERWĘ NA KAWKĘ 😉

Escape room gratis – najnowsza odsłona! Pamiętasz nasz mrożący krew w żyłach escape room DIY o zombie oraz pizzy? Jeśli tak, to z całą pewnością ucieszy Cię fakt, że oto nadeszła edycja kawowa! A jeśli nie masz pojęcia, o co chodzi, to spokojnie – zaraz wszystko Ci wyjaśnimy. 😉 Zachęcamy też do zaglądnięcia do wpisu o poprzedniej grze, bo warto!
Jeśli więc uwielbiasz ciepły, ciemny napar tak samo jak pyszny włoski placek, to ta zabawa jest dla Ciebie! Bo oto tym razem do uratowania jest kawa – porwana przez tajemniczego rzezimieszka! Twoim celem (oraz osób, które będą Ci towarzyszyć w tej arcy niebezpiecznej misji ratunkowej) będzie odnalezienie kawy! Nie pozwól, aby życiodajny napój już nigdy nie rozlał się błogo po Twoim podniebieniu!

Kawa kawą, ale czym jest escape room DIY?

No dobrze, zarys fabularny jest Ci już znany, ale tym, którzy przegapili wpis opisujący darmowy escape room, trzeba nieco przybliżyć ogólny zarys zabawy.

DIY to z angielska „do it yourself”, czyli „zrób to sam”. Rzecz jasna, zagadki oraz projekt graficzny – wszystko to zostało opracowane przez zespół Gamescape, więc nie musisz martwić się tworzeniem całej gry od podstaw. 😉 Jednak sens tego hasła ukryty jest w fakcie, że to do Ciebie należy pobranie pliku z zawartością i wydrukowanie go. Brzmi prosto i przyjemnie, prawda? Otóż to! Chodzi o jak najszybsze przygotowanie i rychłe cieszenie się dobrą zabawą! 😉

darmowy escape room

Escape room gratis? Czy to nie jakaś pomyłka?

Absolutnie nie! Nadal podtrzymujemy, że nasz kawowy pokój zagadek jest zupełnie bezpłatny. Nie ma też mowy o żadnych haczykach! Sytuacja jest jasna i klarowna. Nie wymagamy od Ciebie żadnego „wpisowego”, nie zaaplikowaliśmy ukrytych w grze mini-płatności, nie podpisujesz też ani jednego zobowiązania, z którego tytułu mielibyśmy Cię później ścigać. Po prostu ściągasz, grasz i świetnie się bawisz! Ot, cała filozofia!

Brzmi zachęcająco, ale co właściwie będziesz z tego mieć?

Cóż, jeśli chodzi o profity, to wspólnym mianownikiem łączącym ten escape room gratis z innymi grami jest gwarancja zaznania odrobiny relaksu… Przy jednoczesnej stymulacji szarych komórek! Taka kombinacja może idealnie sprawdzić się w czasie kawowej (sic!) przerwy w pracy. 😀 Z jednej strony odpoczywasz, z drugiej zaś – robisz to aktywnie (przynajmniej jeśli chodzi o logiczne myślenie).
Zostając jeszcze przy czasie wolnym – nasz kawowy escape room gratis to idealne rozwiązanie, aby między jednym zadaniem od szefa a drugim zawiązać więzi między Tobą a Twoimi współpracownikami. Prawda jest taka, że tak czy siak musicie na sobie polegać, więc odrobina wspólnej zabawy przy jednoczesnym rozwiązywaniu problemów na pewno Wam nie zaszkodzi.
Ba! Istnieje realna szansa na to, że przy okazji rozgrywki wpadniecie na pomysł, jak usprawnić komunikację między Wami. Być może ktoś z Was wykaże się też ukrytymi do tej pory zaletami? Cóż, z całą pewnością niczego nie tracicie, a jedynie możecie zyskać – choćby trochę śmiechu i zabawy. 😉 A to naprawdę dużo!
Możliwe też, że zaimponujesz komuś w firmie swoją kreatywnością oraz prospołeczną aktywnością. 😉 A wiadomo, że życzliwość oraz przychylność współpracowników i/lub zwierzchników jest zawsze w cenie! Jak widzisz, czekają na Ciebie same korzyści. 🙂

Dlatego nie zwlekaj dłużej!

Darmowy escape room DIY to naprawdę gra warta świeczki! Nie tylko pobudzisz siebie oraz znajomych do twórczego myślenia, ale też przełamiesz nudę i nieco się rozerwiesz. Do tego wykazanie się inicjatywą może zaowocować jeszcze lepszymi relacjami, a może nawet jakąś miłą niespodzianką w postaci premii? 😉 Spróbować na pewno nie zaszkodzi!

Pobierz więc plik, wydrukuj i do dzieła! Uratuj kawę i zostań bohaterem swojego biura razem z EscapeCity! 😀

darmowy escape room

PRZYGOTUJMY COŚ WSPÓLNIE!

GRA NA ZAMÓWIENIE?