Game Café

z pasji do kawy i gier

Klimatyczna kawiarenka na Salwatorze

  • kreatywna przestrzeń do nawiązywania relacji i spotkań
  • pyszna kawa i herbata z przekąskami na wynos

Dla graczy escape room

Znasz ten stan, kiedy przychodzisz do escape roomu nieco wcześniej i okazuje się, że grupa przed Tobą kończy swoją zabawę. Możesz w tym czasie rozkoszować się pyszną kawą z ekspresu w baśniowej scenerii! Czeka Cię tu także herbata oraz przekąski, które na pewno dodadzą Ci sił do gry.

Czy wiesz, że…

Można zaszyfrować wiadomość, ukrywając słowa w dziwnie wyglądającej treści. Np. gdybyśmy przed poprzednim zdaniem postawili oznaczenie 1/3, znaczyłoby to tyle, aby czytać co trzecie słowo. W ten sposób otrzymalibyśmy ukryte hasło: „Wiadomość w treści”.

Did you know that…

You can encrypt the message by hiding the words in strange-looking content. For example, if we put the 1/3 before the previous sentence, it would mean: read every third word. This way we would get a hidden password: „Encrypt by words content”.

Dla zbłąkanych wędrowców, turystów i rowerzystów

Jeśli jesteś przechodniem czy rowerzystą, żądnym dawki kofeiny, teiny lub węglowodanów, które też są potrzebne w diecie, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś do nas wpadł! Sam lub z przyjaciółmi, z rodzicami, rodzeństwem lub własną pociechą! W naszym lokalu chętnie wszystkich ugościmy :D. Podaruj sobie chwilę przyjemności z gorącym bądź zimnym napojem.

Dla planszówkowiczów

Fani planszówek także znajdą coś dla siebie! Dla tych, którzy lubią główkowanie w każdej postaci, mamy atrakcyjne tytuły. Są to między innymi:

  • Cashflow 101 i 202 – edukacyjna gra finansowa rekomendowana przez MEN (mamy ją jako jedyni w Krakowie)
  • Gry Sherlock
  • Wielka ucieczka
  • Gra na emocjach
  • Na końcu języka
  • Nigdy w życiu
  • Alians party i dużooo więcej.

Nudzie mówimy stop. Zgraj z przyjaciółmi i spędź fantastycznie czas wolny w malowniczej części Krakowa. Szczególnie, że zamierzamy sukcesywnie poszerzać propozycje dla fanów gier planszowych i quizów.

Dla trenerów, coachów i przedsiębiorczych osób

Prowadzisz kreatywne warsztaty dla dorosłych lub dzieci, masz swoją grupę mastermindową, z którą chcesz się spotykać w klimatycznej przestrzeni lub zarządzasz firmą i po prostu szukasz miejsca, aby wcielić w życie swoje plany odnośnie różnych aktywności dla grona osób czy swoich klientów. Nie widzimy przeszkód, abyście przyszli właśnie do nas i zrealizowali swoje wizje. ? Posiadamy bowiem powierzchnię do wynajęcia właśnie na takie okazje (sala pod wynajem w Krakowie – jednorazowe lub cykliczne). Ale to nie wszystko! Dysponujemy także wszelkimi potrzebnymi narzędziami: flipchartem, rzutnikiem oraz siecią WiFi. Organizuj szkolenia oraz spotkania takie, o jakich marzysz.
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, ustalisz termin i voila! Już masz miejsce na swoje przedsięwzięcie!

Skąd Game Cafe w escape roomie?

Krótka historia małego marzenia

 

Dawno, dawno temu mała Ela bawiła się w sklep i sprzedawała cukierki, chipsy oraz kawę. Sąsiedzi i koledzy z podwórka przybywali tłumnie, wymieniając się różnymi towarami i śmiejąc na całego. Niestety podczas pewnej letniej burzy sklepik stworzony z tekturowych pudełek ucierpiał i cały zgromadzony majątek popłynął ze strumieniami deszczu w siną dal. Zrozpaczona Ela szukała innego pomysłu na wspólną zabawę. Pomoc otrzymała od kuzynów, którzy akurat przyjechali na wakacje na wieś. Zagrała w Eurobiznes i złapała bakcyla do nowej rozrywki zespołowej.

 

Po latach nadarzyła się okazja na spełnienie dziecięcych marzeń. No cóż, pewnie się domyślacie – posiadanie własnej małej kawiarenki, miejsca, które łączyłoby kawę, planszówki i tę ciepłą atmosferę spędzania czasu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Brzmi uroczo, prawda? To małe marzenie Eli właśnie się spełnia! A Ty masz niepowtarzalną szansę być częścią jego realizacji! Szczególnie, że owa kawiarnia nie jest standardową. Game Cafe to miejsce spotkań ludzi, umiejących cieszyć się życiem. Gdzie liczą się takie gesty, jak uśmiech, pomocna dłoń, networking i ładuje się swoje akumulatory wśród twórczej atmosfery z kubkiem pysznej kawy czy herbaty.

Gdzie mieści się Game Cafe?

Serdecznie zapraszamy na Kościuszki 74 w Krakowie- tam, gdzie zobaczysz szyld Gamescape oraz potykacz z uśmiechniętym kubeczkiem ?. Dzielimy się radością, energią i pysznymi napojami.

Do zobaczenia

Miłośnicy kawy, herbaty i dobrej zabawy

Adres

ul. Kościuszki 74

30-114 Kraków

Telefon

+48 789 315 401