Outdoor Escape Game KRAKÓW

ŚWIĄTECZNA GRA MIEJSKA

Święta, święta – czas magii i tajemniczości. Wszyscy szykują się na ten szczególny czas, a zwłaszcza jeden jegomość – Mikołaj S. Jednak w tym roku, coś poszło nie tak i Santa zniknął. Elfy są zdruzgotane. Nie mają kontaktu od swojego przełożonego już od jakiegoś czasu, a ostatni ślad za Nim urywa się w Krakowie (czyżby to była sprawka gorącego napoju podawanego z beczki?). Przybądź na ratunek na Rynek Główny i pomóż Elfom odnaleźć Zgubę. Powodzenia!

Weź udział w 2-godzinnej świątecznej grze z mapą na ekranie iPada i z rozszerzoną rzeczywistością Augmented Reality. Uwaga ilość miejsc ograniczona.

ŚWIĄTECZNA Gra MIEJSKA

Twoja Misja: Podążaj za tajemniczymi wskazówkami, doładuj akumulator na postoju z gorącymi napojami i uratuj Święta.

Tylko 3 możliwe terminy!

1 - 6 GRACZY

Gra miejska w Krakowie najlepiej ze znajomymi lub rodziną

GRA Z GPS

Zagadki są rozproszone po Rynku Głównym i wyświetlą się tylko wtedy, kiedy się do nich dotrze.

ESCAPE GAME

Grzaniec Game łączy grę typu Escape Room z Geocaching i Augmented Reality

Świąteczna Gra Miejska

POZIOM TRUDNOŚCI

Średniozaawansowany +. Jednak do każdej zagadki przygotowana jest podpowiedź i to Ty decydujesz czy ją weźmiesz czy nie.

AUGMENTED REALITY

Rozszerzona Rzeczywistość jest to nowoczesna technologia łącząca świat realny z wirtualnym i to bez użycia gogli. Inaczej mówiąc: rzeczy nieożywione ożywają.

GRA NA CZAS

Trzeba się spieszyć, zegar tyka, a Elfy potrzebują Twojej pomocy. Ale nie martw się – dzięki rzetelnemu systemowi podpowiedzi nie utkniesz w martwym punkcie.

EDYCJA LIMITOWANA

Z okazji Świąt, zapraszamy wszystkich sympatyków gier na specjalną wersję gry miejskiej. Ilość miejsc ograniczona.

q

FIRST MINUTE

Kto pierwszy ten lepszy. Rezerwacja miejsca tylko po dokonaniu opłaty. Jeśli nie wiesz ilu będzie uczestników kup bilet dla 1-2 osób, a za resztę zapłać na miejscu (gotówka).

}

CZAS TRWANIA

Masz maksymalnie 2 godziny na ukończenie misji.

CENA I START

Im więcej osób w drużynie tym taniej.
Zaczynamy na Rynku Głównym. Więcej informacji po rejestracji. 

WYPOSAŻENIE

Ratowanie Świąt nie jest łatwe. Dlatego otrzymasz profesjonalny sprzęt, m. in. iPada na czas gry i wszystko to, czego potrzeba, by wykonać misję. Gorący grzaniec dla każdego uczestnika.

Zbierz ekipę, załóżcie czapki i wyruszcie w świąteczną przygodę!

WYBIERZ TERMIN, ILOŚĆ GRACZY I ZAREZERWUJ

ILOŚĆ DRUŻYN OGRANICZONA.

Nasi superagenci i ich wrażenia:

Escapecity to fantastyczna alternatywa dla zwykłego zwiedzania Krakowa! Nie tylko można poznać Kraków przez ciekawostki o słynnych zabytkach, ale także świetnie się bawić!
Gra przy użyciu iPadów pozwala na zobaczenie “niewidzialnych” rzeczy i oczywiście uniemożliwia zgubienie się ;). Zagadki są dostosowane do potrzeb grupy i są pomyślane tak, by żaden z członków drużyny nie zdążył pomyśleć o nudzie. Serdecznie polecam taką formę rozrywki!

Joanna Strzelecka

opinie gra swiateczna

Rozrywka jak najbardziej godna polecenia. Świetna zabawa, jak również innowacyjna forma integracji. Razem ze znajomymi dzięki wciągającej fabule oraz niebanalnym zadaniom poczuliśmy jak prawdziwi poszukiwacze skarbów. Dodatkowym plusem jest to, że można przejść się wieloma ścieżkami Krakowa, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Magdalena Łukaszczyk

Gotowy na wyzwanie?