CORPORATE EVENT?

HOW ABOUT A MOBILE ESCAPE ROOM?

CZAS GRY: 60 MIN.

Przewidywany czas zabawy to 60 minut. Plus około 10-15 minut na wprowadzenie

ILOŚĆ GRACZY: 4-1000

Wiele drużyn grających jednocześnie w kilkuosobowych zespołach

INDOOR ESCAPE GAME

Idealna gra tuż przed kolacją firmową lub podczas szkolenia. Spokojnie podczas gry można spożywać napoje 😉

POZIOM GRY

Gra na poziomie średnio zaawansowanym, ale nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony graczy

ESCAPE ROOM MOBILNY DLA FIRM

Gra portable escape room mobilny idealnie nadaje się dla tych, którzy chcą zintegrować różne działy w swojej firmie. Escape room mobilny świetnie sprawdza się również na szkoleniach, w przerwie między zajęciami lub nawet w ramach samych warsztatów!

ESCAPE ROOM MOBILNY dla firm – dla kogo? 

rewelacyjny pomysł na imprezę integracyjną PRZED KOLACJĄ FIRMOWĄ

R

dla zespołów, które chcą sprawdzić się w nowym otoczeniu

Widzicie się na codzień za biurkiem? – warto ruszyć w miasto i przeżyć wspólnie niesamowitą przygodę. Wasza gra będzie odbywać się w tym samym czasie dla wszystkich drużyn i aby zakończyć ją zwycięsko, trzeba między sobą ściśle współpracować.
R

dla osób, których praca zawodowa polega na dobrej komunikacji

Podczas gry trzeba nie tylko współpracować z innymi drużynami, ale również między sobą w zespole. Pojawiają się również tajni agenci na mieście, z którymi również trzeba nawiązać kontakt, aby zdobyć gadżety potrzebne do wykonania misji.
R

dla firm, których poszczególne działy muszą ze sobą współpracować i to na najwyższym poziomie

Nie ma lepszej formy przełamywania lodów i zaciśniania więzi w firmie jak wspólna zabawa. Podczas gry słowo inteGRAcja przybiera swój najlepszy wizerunek.

Korzyści?

gry miejskie dla firm to solidna dawka inteligentnej rozrywki

  • Masz dużą firmę? Gry miejskie dla firm to idealna impreza integracyjna, w której może wziąć udział nawet tysiąc osób jednocześnie! 
  • Poznaj swoje miasto lub pokaż go innym! Jeśli masz w pracy obcokrajowców lub po prostu kolegów z innych części Polski, warto pokazać im nasz piękny Kraków. Być może i Ty, odkryjesz w nim coś nowego.
  • Coś nowego? Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi koledzy z pracy przeżyli coś naprawdę niespotykanego, wybierz dla nich grę, w której wcielą się w rolę tajnych agentów wyposażonych w najnowszą technologię.
  • Gry miejskie dla firm nie wymagają specjalnego przygotowania przez graczy. Nie potrzeba nawet specjalnej odzieży. Spokojnie możecie najpierw zagrać, a potem spotkać się w jednej z krakowskich restauracji, aby uczcić zwycięstwo pyszną kolacją.

Nie wiesz, jak przekonać szefa?

Twój dar przekonywania coś ostatnio szwankuje?

Pobierz PDF, w którym wymieniliśmy największe zalety naszej gry. Musi się udać!

Gry miejskie dla firm – możliwe warianty:

zobacz, jak bawiły się u nas inne firmy:

Gry miejskie dla firm nie mają tylko jednego oblicza. Jest ich wiele, w zależności od potrzeb, możliwości i wyobraźni klienta.

Referencje: Gry miejskie dla firm

co o nas powiedzieli:

[…] Dziękujemy za bardzo dobrą organizację eventu firmowego! Szybko dogadaliśmy szczegóły (nie obyło się bez zmian z naszej strony w ostatniej chwili, z którymi nie było problemu). […]
Medius Poland Sp. z o.o.

Escape Rooms, 1 h

[…] Zespół Gamescape przygotował dla naszych pracowników fantastyczną grę zespołową podzieloną na dwa etapy: escape rooms przechodzący płynnie w grę miejską po Krakowie. […]
Convoy Logistics Platform

Gra Miejska, 2 h

[…] Współpraca przebiegała bezproblemowo i bardzo profesjonalnie. Dodatkowo zespół Gamescape wykazał się dużym zaangażowaniem, dzięki czemu otrzymaliśmy spersonalizowany scenariusz zabawy, zawierający zadania dotyczące naszej działalności oraz wartości. […]
Halsang Sp. z o.o.

Gra indoor+outdoor, 3 h

Fajrant za 15 minut?

W takim razie czas na szybkie podsumowanie! Dzięki naszej grze:

Zintegrujesz zespół

– zgrani ludzie to lepsze funkcjonowanie Twojej firmy. Jeśli w Waszej współpracy coś zgrzyta lub specjalnie nie grzeje to czas to zmienić. A potem patrzeć, jak słupki rosną!

Nagrodzisz

– wygrany przetarg, nowy klient, pełen sukcesów sezon? Uczcijcie to i spędźcie czas w wartościowy sposób. Gwarantujemy, że naszą grę zapamiętacie na długo!

Naładujesz baterie

– w każdej firmie raz jest lepiej, raz jest gorzej. Kiedy barometr spada, a emocje sięgają zenitu, czas na rozprężenie. Uratujcie nasze miasto, a potem zabierzcie się za nową misję dla Waszej firmy.

Zbudujesz fajny PR

– okazjonalne, firmowe wyjścia to fajny sposób na budowanie dobrego wizerunku firmy zarówno wewnątrz niej, jak i na zewnątrz. Pokaż, że jesteś dobrym pracodawcą i warto dla Ciebie pracować!

Czas na FAQ

Głodny szczegółów? Oto i one!

1. Jak zarezerwować termin dla dużej grupy?
Koniecznie zadzwoń pod numer 789 315 401 lub napisz maila na ela@gamescape.pl. Sympatyczna Ela dobierze dla Waszego teamu najdogodniejszy termin ???? Zajęty telefon – zadzwoń pod drugi nr tel. 882 420 516 lub napisz na adres mailowy hello@escapecity.pl. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
2. Czy jest możliwość wystawienia faktury VAT?
Jasne! Wystarczy tylko wcześniej to zgłosić i podać dane firmy, niezbędne do sporządzenia faktury. Jesteśmy na VAT 8 % i w tytule fv piszemy usługa integracyjna escape room.
3. Ile osób maksymalnie może brać udział w rozgrywce?
Nie ma takiej liczby, której nie możemy przekroczyć! Ps. w przypadku grupy ponad 500-osobowej potrzebujemy więcej czasu na organizację i zadbanie o każdy szczegół eventu.
4. Ile czasu trwa misja?
Misja trwa tyle, w ile zdążycie zrobić zadania i przejść tajną trasę. Zazwyczaj jest to 2-3 godziny.
5. Jak wybrać odpowiednią misję?
Misję należy wybrać zgodnie z tym, jaki obszar Krakowa chcecie zwiedzić oraz na jakich czynnikach integracji Zespołu zależy Wam najbardziej. W tym wypadku również zapraszamy do kontaktu z Elą.
6. Czy osoby obcojęzyczne również mogą wziąć udział w grze?
Język to nie przeszkoda! Standardowo posługujemy się polskim i angielskim. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość przeprowadzenia naszych sztandarowych gier w języku niemieckim, hiszpańskim, francuskim, hebrajskim.
7. Czy można dostosować zagadki konkretnie pod daną firmę?
Jak najbardziej. Uwielbiamy takie wyzwania i przekazywać ważne wartości firmy, informacje o nowościach za pomocą gry. Szczegóły możemy ustalić telefonicznie i mailowo ????
8. Jak wygląda rozgrywka?
Spotykamy się na miejscu zbiórki. Organizator integracji podpisuje oświadczenie o wypożyczeniu iPadów na potrzeby gry. Dokonuje płatności. Po otrzymaniu iPadów i wpisaniu danych dotyczących Waszej drużyny wyruszacie w miasto. Uwaga! Nie będzie to zwykły spacer po Krakowie! Co jakiś czas napotkacie na zagadki, których rozwiązania wpiszecie na iPadzie i… otrzymacie kolejne! Dzięki rozszerzonej rzeczywistości będziecie mogli zobaczyć coś, czego inni nie dostrzegą. Zadania, fotografie, zagadki a także mapę dostaniecie w formie elektronicznej. Reszta należy do Was ????
9. Czy można przeprowadzić grę w innym mieście?
Jeśli tylko nie masz na myśli miasta w Nowej Zelandii, to nie widzimy przeszkód ???? Zadzwoń lub napisz, żebyśmy wiedziały, gdzie Cię odwiedzić ???? i czy sprostamy postawionym oczekiwaniom. Szybko dostaniesz informację zwrotną.
10. Jak przygotować się do misji?
Przede wszystkim należy nastawić się na sukces! Wyruszenie w podróż z uśmiechem doda Wam kilka punktów już na samym starcie, a pozytywne nastawienie pobudzi mózg do działania! Drugą ważną rzeczą są wygodne buty. Nie chciałabyś, żeby którąś zagadkę przerwał Ci obcierający lub uciskający but ☹
11. Co się stanie, jeśli się zgubimy?
Specjalnie dla Ciebie przeprowadziliśmy badania terenowe, które wykazały, że 100% uczestników do nas wraca! iPady mają wbudowaną funkcję geolokalizacji, co oznacza że w każdym momencie możemy zobaczyć, gdzie jesteś i czy nie zboczyłeś z trasy. Dodatkowo mapy, które pokazują drogę, są zaktualizowane do najnowszych wersji, a żeby tego było mało, są bardzo szczegółowe, więc nawet jeśli wyszlibyście „w pole”, to i tak znajdziecie drogę powrotną ????
12. Czy w przypadku deszczu gra jest odwoływana?
Nie wyobrażamy sobie, żeby deszcz mógł przeszkodzić tajnym agentom w misji! Jeśli nie chcecie zmoknąć, to przesuniemy rozgrywkę na późniejszą godzinę, o ile będzie taka możliwość. Mamy jednak nadzieję, że to Was nie powstrzyma, a takie utrudnienia tylko dodadzą motywacji do działania!
13. Czy gra może odbywać się tylko w sezonie letnim?
Jeśli jesteś chętny na zimową rozgrywkę, nie widzimy przeszkód! Zwiedzanie Krakowa odbywa się o każdej porze roku, tajne misje tak samo! Do tego gry EscapeCity Games mogą odbywać się w obiektach takich, jak hotel, filharmonia czy teatr.
14. Ile kosztuje?
Niestety nie mamy podanego konkretnego cennika. Wszystko zależy od ostatecznej ilości graczy, modyfikacji zagadek oraz miejsca, w którym będzie odbywać się Wasza misja. To co możemy Ci zdradzić, że najpóźniej na m-c przed terminem eventu czy integracji wpłacasz 50 % wartości zamówienia. Pozostała kwota płatna w dniu wydarzenia kartą lub gotówką lub przelewem do 7 dni po na podstawie wystawionej faktury VAT.
15. Czy są jakieś przeciwwskazania przy uczestnictwie w tego typu rozrywce?
Naszym zdaniem, takie przeszkody nie istnieją. Żeby wziąć udział w grze, wystarczy trochę ochoty na wycieczkę, dobry humor i gotowość do działania!
16. Jak przekonać współpracowników do zabawy?
Może pokażesz im nasze referencje? Chyba nic tak nie przekonuje, jak fantastyczne wspomnienia innych firm, instytucji czy klientów indywidualnych.

Masz pytania?

Zostaw nam namiary – Ela odezwie się w ciągu 24h!