Dzięki za pobranie Coffee Break Escape!

Gratuluję dołączenia do szajki Porywaczy Kawy!

List od Porywacza właśnie leci na podany przez Ciebie adres. Jeśli w ciągu 10 minut nie znajdziesz go w swojej skrzynce to:

  1. Sprawdź SPAM i w razie czego wydostań go stamtąd czym prędzej ? Dodaj od razu adres: hello@escapecity.pl do listy „bezpiecznych nadawców”, żeby więcej nie grzebać w spamie.
  2. W skrzynce nic i w spamie nic? Grr… pewnie ktoś porwał porywacza… Już go ścigamy! A Ty po prostu daj nam znać na hello@escapecity.pl że zestaw na nietypową przerwę kawową jeszcze nie przybył, a wyślemy kolejną partię.

Jaki jest dalszy plan?

  • Na dziś? Pewnie czeka Cię mnóstwo śmiechu w pracy ? Aby wszystko przygotować potrzebujesz tylko dostępu do drukarki. Wszelkie wskazówki, jak rozegrać Coffee Break Escape znajdziesz w załączniku do maila.
  • Co jeszcze? Dostajesz od nas bezpłatny karnet na siłownię umysłową! Od przyszłego miesiąca, co tydzień w środę, podrzucimy Ci na maila zagadkę. Wszystko po to, by Twoje szare komórki były w dobrej kondycji, gdy przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem!

Uprzedzając pytania, czyli 3 x TAK:

  • Tak, damy Ci znać, jeśli nowe gry i rozweselacze opuszczą naszą manufakturę escape roomowych przygód!
  • Tak, rozwiązując zagadki z siłowni umysłowej zyskujesz przewagę i to nie tylko umysłową! Na drugi dzień, tj. w czwartek zagadka ukaże się na naszym Facebooku, a ten kto pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi, zgarnie punkty chwały, a może nawet coś wygra ?
  • Tak – Twoje dane są bezpieczne. W każdej chwili możesz się samodzielnie wypisać, klikając w link na końcu maila lub jak wolisz – napisać do nas na: hello@escapecity.pl.

 

Udanej przerwy na kawę!