WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA?

NAUKA I ZABAWA W JEDNYM = PO PROSTU DUET MISTRZÓW!

Wycieczka szkolna?

Nauczcie się Krakowa spędzając czas aktywnie i z humorem.

Zapraszamy na niecodzienną formę rozrywki, która uczy, będąc jednocześnie prawdziwą frajdą dla Dużych i Małych! Zobaczcie, jak dzieci i młodzież radzą sobie z myśleniem pod presją czasu, jak pracują zespołowo, kto z nich jest Mózgiem Operacji, a kto Liderem?
Nasza propozycja to nietypowa lekcja umiejętności miękkich, logicznego myślenia, a nawet angielskiego – wystarczy, że wybierzecie scenariusz w tym języku. Korzyści edukacyjnych jest wiele, odpowiedź tylko jedna – zapraszamy do świata zagadek EscapeCity!
REZERWACJA: tel. 789 315 401 hello@escapecity.pl

WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA? KONIECZNIE Z PRZYSTANKIEM W ESCAPECITY!

  • Nauczycieli/Opiekunów zapraszamy gratis do zabawy wraz z podopiecznymi
  • a także na pyszną kawę (na koszt firmy) 
  • nawet na bardzo dużą wycieczkę (2-3 klasy? Możecie do nas przyjechać całym autokarem!)
  • możemy dostosować grafik rezerwacji do Waszego planu wycieczki!
  • specjalna wycena, czyli będzie ze zniżką uczniowską 
  • UWAGA! Istnieje możliwość dofinansowania. Zatem, jeśli w klasie są uczniowie, których niestety nie stać na bilet wstępu – napiszcie do nas maila i opiszcie sytuację – kto wie, może pomożemy?
  • Pssst! Można u nas płacić kartą!

11 lat

w branży edutainment

WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA PEŁNA EMOCJONUJĄCYCH PRZYGÓD!

Co powiesz na wycieczkę szkolną z przystankiem w pokojach zAGADEK?

ESCAPE ROOM DLA SZKÓŁ

Atrakcje dla dzieci i młodzieży w Krakowie to nie tylko kino czy muzeum. Wybierasz się z klasą na miasto? A może organizujesz wycieczkę szkolną do Krakowa i chcesz, żeby uczniowie bawili się świetnie? Weźcie udział w escape room i bawcie się jak nigdy przedtem!

WASZE BEZPIECZEŃSTWO JEST NASZYM PRIORYTETEM

• w każdej chwili możecie samodzielnie opuścić pokój zagadek, drzwi są otwarte (nie potrzebujesz żadnego klucza/kodu by wyjść, wystarczy, że naciśniesz na klamkę), a w pomieszczeniu znajdują się przyciski bezpieczeństwa
• nasz escape room jest objęty monitoringiem (Big Brother patrzy)
• masz pełen kontakt z Mistrzem Gry, który obserwuje Waszą przygodę na ekranie monitora i ma z Wami łączność
• w Twoim zasięgu jest wyłącznie niskie napięcie
• mamy także oświetlenie awaryjne i oznakowaną drogę ewakuacyjną

DLACZEGO WARTO W RAMACH WYCIECZKI SZKOLNEJ ODWIEDZIĆ NASZE POKOJE ZAGADEK?

Po pierwsze, to świetny trening umiejętności współpracy, logicznego myślenia i łączenia faktów.
Po drugie, w ciągu godziny doświadczycie niesamowitej i wciągającej gry w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni (scenografowie się tu narobili!), która pozwoli Wam poczuć się niczym Bohaterowie filmu!
Po trzecie, taka angażująca i zespołowa zabawa to doskonała pamiątka z wizyty w Krakowie, a i na zdjęciu uwiecznimy Was z oryginalnymi gadżetami z pokoju. Fotka z wulkanem wśród pamiątek z Krakowa? A jakże!

SPĘDŹCIE CZAS AKTYWNIE I Z HUMOREM W ESCAPE ROOM KRAKÓW

Chcemy, aby Wasz przyjazd tutaj był rewelacyjny. Mamy dla Was wciągające scenariusze pełne przygód i świetnej zabawy. Generalnie przepocenie szarych komórek gwarantowane. 😉 Przyjemne z pożytecznym? Jesteśmy jak łakocie i witaminy!
REZERWACJA: tel. 789 315 401 hello@escapecity.pl

JESTEŚ NA TAK, ALE NIE MOŻESZ PRZYJECHAĆ DO KRAKOWA?

Mamy dla Ciebie kilka opcji:

Escape room Online

do wykorzystania na lekcji (nawet tej zdalnej!) – zobacz nasz escape room online dla dzieci: „W Krainie Czarów

Mobilny Escape Room

czyli taki, który przyjedzie do Was – zobacz naszą realizację na blogu

Gra Miejska w Twojej miejscowości

– zobacz jak to wyglądało w Szkole w Dobczycach 

GRA MIEJSKA DLA DZIECI - DOBCZYCE 2020

3 dni, 280 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II i jeden cel: zgłębienie wiedzy na temat pięknego miasta Dobczyce! To właśnie tam odbyła się gra miejska, która wciągnęła kolejną rzeszę uczestników w niesamowity świat rozszerzonej rzeczywistości, grywalizacji oraz tajnych agentów, czyli miało miejsce to, co tygryski lubią najbardziej.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami: tel. 789 315 401 hello@escapecity.pl

WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA – CHCECIE POZNAĆ MIASTO KRÓLÓW?

TO WSPANIALE! POŁĄCZCIE ZWIEDZANIE ZE ŚWIETNĄ ZABAWĄ!
ŁAMIGŁÓWKI NA WOLNYM POWIETRZU!
3 X TAK!

ZABAWA DLA MŁODYCH BOHATERÓW

Nasze gry miejskie to zabawa dla każdego, kto ukończył 10 rok życia. Masz młodszą grupę? Napisz do nas, chętnie zaproponujemy indywidualny program, dopasowany do Waszych potrzeb! Dla nas nie ma limitu wiekowego. No prawie 😉

SPECJALNE PROGRAMY DLA UCZNIÓW

W EscapeCity zawsze pamiętamy o najmłodszych, dlatego mamy dla nich dostosowane specjalne trasy i programy, które bawią i uczą. Wiemy, że macie inne potrzeby, dlatego nie proponujemy Wam tego samego, co dorosłym. Wiadomo!

NASI BOHATEROWIE ROBIĄ WRAŻENIE

W naszych grach miejskich wykorzystujemy iPady, których możliwości zdumiewają nawet kochających elektronikę nastolatków. Zwykłe przedmioty oglądane przez iPad przemawiają ludzkim głosem, a wirtualni mentorzy odpowiednio zapytani, podpowiedzą właściwe rozwiązania. Doskonale wiemy, że rozszerzona rzeczywistość robi wrażenie. Na dużych i małych!

PORTFOLIO? JASNA SPRAWA!

ZOBACZ, JAK DZIECIAKI RATUJĄ ŚWIAT! CASE STUDY

ZWIEDZANIE KRAKOWA NASZYM SPOSOBEM – DLACZEGO WARTO?

Z

Wycieczka szkolna do Krakowa i inny wymiar zwiedzania

Przewodnik + grupa młodzieży? Wiemy, że często nie jest to satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie. Nasz sposób to połączenie emocjonującej gry pełnej zagadek ze zwiedzaniem miasta.
Z

Ruch na świeżym powietrzu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu dziecka. Szczególnie w dzisiejszych, komputerowych czasach! A jeśli już mowa o komputerach – w czasie naszych gier dzieci mogą poczuć się jak w grze komputerowej, a mimo to spędzić czas aktywnie i na dworze (lub na polu 😉 ). I to jest to!

Z

(g)Rywalizacja - W cenie!

Gra zespołowa i dobrze rozumiana rywalizacja to lekcja, której bardzo potrzebujemy w życiu. W EscapeCity podzielimy Was na drużyny i pozwolimy Wam się zmierzyć ze sobą. Najlepsi dostaną odznaki za zwycięstwo – choć musimy zdradzić, że u nas wygrywają wszyscy 😉

Z

Rusz głową i baw się dobrze

Gra jest pełna zagadek i łamigłówek, oczywiście dopasowanych do Waszych możliwości. W miejskich parkach i przy ulicach ukryte są skrzynie i kłódki, które trzeba znaleźć i otworzyć. Na trasie mogą pojawić się prawdziwi aktorzy, którzy zmieniają przebieg misji! Trening logicznego myślenia dla młodych ludzi? Nie musimy Wam chyba mówić, jakie to ważne!

Z

Jesteś z Krakowa? To żaden problem!

W naszych grach uczestniczą grupy zorganizowane zarówno z innych miast (i krajów!), jak i z samego Krakowa. Mamy kilka tras do wyboru, więc możecie wybrać taką, która wydaje Wam się najmniej znana i/lub najbardziej interesująca. Gotowi?

MOŻESZ TEŻ WYBRAĆ INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE, CZYLI GRĘ SZYTĄ NA ZAMÓWIENIE 

[sibwp_form id=2]

PRZERWA NA KAWĘ?

A co powiesz na kawę ze szczyptą świetnej zabawy?

Zgarnij DARMOWY ESCAPE ROOM i BEZPŁATNY karnet na SIŁOWNIĘ UMYSŁOWĄ!

Coffee Break Escape – to zestaw idealny na ożywienie atmosfery w pracy podczas przerwy na kawę! UWAGA! Tylko dla osób o mocnych nerwach, gdyż historia dotyczy PORWANIA tego bezcennego napoju – KAWY! Przeprowadź śledztwo, rozszyfruj tajemniczą wiadomość i uwolnij kawę zanim wystygnie…

Pobierz, wydrukuj i porwij kawę już dziś!

Zobacz trasy przeznaczone dla najmłodszych

Wybierz ulubioną lub zamów indywidualne rozwiązanie!