Dla Instytucji Kultury

Promuj kulturę innowacyjnie.

Z pomysłem, zabawą i nowymi technologami.

Pokażemy Ci jak!

W Escape City codziennie udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Naszą ofertę kierujemy również do instytucji kultury – takich jak muzea, teatry, opery i filharmonie – którym pomagamy budzić ciekawość do sztuki.
Jak? Naszym sposobem! 😉
l

Zamów dedykowany program

Nasz sposób to interaktywna gra pełna zagadek, idealnie pasująca do Twojej instytucji. Bawimy, ale i pokazujemy, uczymy, poszerzamy horyzonty. Gra jest tak zorganizowana, aby kłaść nacisk na edukację, a Ty masz wpływ na każdy jej element. Będzie jak chcesz!

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Znamy Twoje obawy i mamy na nie gotowe rozwiązania. Projektujemy nasze gry od lat, koordynujemy je i dbamy o bezpieczeństwo – zarówno uczestników, jak i naszych sprzętów. Dzięki temu ryzyko jest minimalne, a Ty możesz odetchnąć.
r

Zrobimy to za Ciebie

Chroniczny brak czasu? Jasna sprawa. Właśnie dlatego na spotkaniach jesteśmy maksimum przygotowani, a inicjatywa i sumienność to nasze drugie imię. Znamy Twoje potrzeby i potrafimy im sprostać.

Spotkajmy się

To nic nie kosztuje. Masz wątpliwości, czy escape games pasują do Twojej instytucji? Zobacz nasze case study z projektu Filharmonia Escape Room. I po prostu się z nami spotkaj – opowiemy o szczegółach i przedstawimy nasze pomysły. Co Ty na to?

Kim jesteśmy? Pracujemy na Twoje zaufanie

Escape City to kreatywny zespół, który w swojej pracy stawia na jakościową rozrywkę. Nasze gry miejskie i escape room to zabawy logiczne, pełne zagadek i łamigłówek. Chętnie przenosimy tę koncepcję dalej i mamy w tym doświadczenie – naszymi klientami są nie tylko osoby indywidualne i firmy, ale i obiekty turystyczne i kulturalne. Znamy się również na eventach!

Przejdźmy do praktyki. Jak wygląda nasza metoda?

Gra pełna zagadek rozgrywana jest w murach Twojej instytucji, a poszczególne wskazówki do jej ukończenia są wyświetlane na specjalnie do tego przystosowanych iPadach. Jest rywalizacja, jest zabawa, ale również solidna dawka wiedzy, która zaraża i otwiera horyzonty.
Szczegóły?

Dowody?

Już to robiliśmy.

Zobacz nasze case study z Filharmonii Krakowskiej.

Pisali o nas…

(i mówili, że było ekstra!)

Mamy dla Ciebie coś znacznie więcej, niż marketingowe teksty – twarde dowody zadowolenia z naszej pracy. Zobacz recenzję naszych akcji w gazetach i referencje od klientów. A potem napisz dla nas swoją!

Zaciekawiony?

Napisz, chętnie opowiemy więcej